0
clear
  • Користи Приемник Звучник За OUKITEL K6000 MTK6735 64bit Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Користи Приемник Звучник За OUKITEL K6000 MTK6735 64bit Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот

Користи Приемник Звучник За OUKITEL K6000 MTK6735 64bit Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот

DEN 431.52
DEN 393.00

Количината на стоката
Тековен


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
Пакет Се Вклучени :
1x OUKITEL K6000 Користи Приемник Говорникот
Користи Приемник Звучник За OUKITEL K6000 MTK6735 64bit Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
Oukitel K6000
Компатибилен Бренд:
OUKITEL

Слични производи

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте го добиле по

10pcs / многу 10.1 инчен QSD 7011005902 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот се

Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашањ

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена н

5pcs / многу 300L4096 GA00 МХЗ Hui Ke X106 dualcore верзија надвор од екранот за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096 G a00 М

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање и

(Ако не рекорд целосното видео,ни Кажа дека производот е скршен, бројот на производи не е во право, модел

Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Моќ / исклучување+Јачина на глас нагоре / надолу се П

10.1 инчен G G Структура капацитивни екран на допир панел, со USB Интерфејс капацитивни мултиекран на допир

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Пред да се

ИспоракаПарцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се попо

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

Please wait...