0
clear
  • QiAN SiMAi За Huawei чест 4X Игра Che1-CL20 Che1-CL10 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi За Huawei чест 4X Игра Che1-CL20 Che1-CL10 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови

QiAN SiMAi За Huawei чест 4X Игра Che1-CL20 Che1-CL10 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се

DEN 92.16

Количината на стоката
Тековен

Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел .
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за Huawei чест 4x Игра Пакет се Вклучени : 1 X Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .
Во парк ! За Huawei чест 4 X Игра Che1-CL20 Che1-CL10 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови + Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов . Висок квалитет и најдобра цена.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
4X Игра
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Тип:
На моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.Ве молиме н

Во парк ! За HTC Desire X 620 620 G 516 526 Нови Слушалка Слушалка за Уво Парче Поправка Делови+ Бесплатен превозот Ка

15.6" инчен Лаптоп LED WXGA HD 1366*768 B156 XW04 V 8 B156 XW04 V8 LCD екранот панел за Acer V5571 30 pin

Користи Оригиналната плоча 1 G+8 G Плоча за i New М2 MTK6589 Quad Core 5.0 инчен Бесплатен превозот+Следење на бројЗа Д

ИспоракаПарцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се попо

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустр

7" инчен капацитивни екран на допир за HSD070 PWW1 N070 ICGL21 N070 ICGLD2

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на ра

7.9" Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир Digitizer Панел Делови Замена за Acer Iconia Tab А1 А1810 А1811

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање и

75d B Стекнат ALC GSM 1800 m Hz Мобилен Телефон Сигнал Repeater DCS 1800 Мобилен Телефон Засилувач GSM Мобилната Сигнал Бу

10.1 инчен G G Структура капацитивни екран на допир панел, со USB Интерфејс капацитивни мултиекран на допир

Ако LCD или Допрете оштетени по Инсталацијата , за да Не се Враќа и ГАРАНЦИЈАТА НЕВАЖЕЧКА.Ве молиме да кор

Висок квалитет и најдобра цена.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас з

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршенаВе молиме имајте предвид д

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

10pcs / многу 10.1 инчен HK10 DR2438 надворешни капацитивни екран на Допир панел digitizer capacitance ракописниотВе молиме

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPCC040 T1662 AA2Ве молиме контактирајте за големопродажните цени,

*Бесплатен превозот оригинални автентични др Ginde KT300 LCD екранот со допир digitizer

Нови Оригинални А+ Автомобил TFT LCD Монитори со CLAA069 LA0 ACW LCD Екранот Панел За S6 F3 L6

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

Please wait...