0
clear
  • QiAN SiMAi За Cubot диносаурус Нови Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка Делови + Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi За Cubot диносаурус Нови Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка Делови + Бесплатен превозот

QiAN SiMAi За Cubot диносаурус Нови Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка Делови + Бесплатен превозот

DEN 95.52

Количината на стоката
Тековен

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2. Висок квалитет и најдобра цена.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена . Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за Cubot диносаурус Пакет се Вклучени : 1 X Гласно Говорник Ѕвончето Измамник
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Диносаурус
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Компатибилен Бренд:
За Cubot
Тип:
Гласно говорник ѕвончето измамник
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи

Висок квалитет и најдобра цена.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас з

10pcs / многу 10.1 инчен QSD 7011005902 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот се

10 PCS Водоотпорен Лепило Налепница Лепак Лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 звучникот Измамник Ѕвончето

ГП HJ101 IA01 N AH1010006021 T101 GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1" за таблет компјутер.

9.7 инчен пита X10 touch screen дисплеј на надворешниот 300 L3456 B A00_VER1 0Ве молиме контактирајте за големопродажнит

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите...

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте го добиле по

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPCC040 T1662 AA2Ве молиме контактирајте за големопродажните цени,

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на ра

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

7" LCD екранот за Garmin Nuvi 2757 LM / 2757 LMT

Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 1530 дена Овие трошоци се на купувачот одговорност...

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.Ве молиме н

Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашањ

Оригиналниот Ulefone близнаци про моќ јачина на глас нагоре / надолу копчето flex кабел FPC за Ulefone близнаци про

10 метри кабел6 Треба да има минимум 2 вертикална метри оддалеченост меѓу Основната Единица и Надворешна

(Ако не рекорд целосното видео,ни Кажа дека производот е скршен, бројот на производи не е во право, модел

) Снимање на видео Ова е многу, многу важно !!!2 Имаме повеќе други додатоци за овој телефон...

Оригиналниот ULEFONE Близнаци про Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот со Микрофон Беспла

Користи Оригинални USB Приклучок за Полнење на Одборот За CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5" HD 1280x720 Бесплатен ПревозотСов

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена н

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршенаВе молиме имајте предвид д

Please wait...