0
clear
  • QiAN SiMAi 3PCS/многу За HTC Desire X 620 620G 516 526 Нови Слушалка Слушалка за Уво Парче Поправка Делови + Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi 3PCS/многу За HTC Desire X 620 620G 516 526 Нови Слушалка Слушалка за Уво Парче Поправка Делови + Бесплатен превозот

QiAN SiMAi 3PCS/многу За HTC Desire X 620 620G 516 526 Нови Слушалка Слушалка за Уво Парче Поправка Делови

DEN 71.04

Количината на стоката
Тековен


Во парк ! За HTC Desire X 620 620 G 516 526 Нови Слушалка Слушалка за Уво Парче Поправка Делови+ Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов . Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Слушалка Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за HTC Desire X 620 620 G 516 526 Пакет се Вклучени : 1 X Слушалка
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт Со Нас На :
1.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
Желба X 620 620G 516 526
Компатибилен Бренд:
HTC
Тип:
слушалка
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи

) Снимање на видео Ова е многу, многу важно !!!2 Имаме повеќе други додатоци за овој телефон Ако купувачот

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање и

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена н

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

10pcs / многу 10.1 инчен HK10 DR2438 надворешни капацитивни екран на Допир панел digitizer capacitance ракописниотВе молиме

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

*Бесплатен превозот оригинални автентични др Ginde KT300 LCD екранот со допир digitizer

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустр

Нови Оригинални А+ Автомобил TFT LCD Монитори со CLAA069 LA0 ACW LCD Екранот Панел За S6 F3 L6

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

5pcs / многу 300L4096 GA00 МХЗ Hui Ke X106 dualcore верзија надвор од екранот за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096 G a00 М

Ако LCD или Допрете оштетени по Инсталацијата , за да Не се Враќа и ГАРАНЦИЈАТА НЕВАЖЕЧКА.Ве молиме да кор

10 метри кабел6 Треба да има минимум 2 вертикална метри оддалеченост меѓу Основната Единица и Надворешна

Please wait...