0
clear
  • Користи Оригинални USB Приклучок за Полнење на Одборот За CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Користи Оригинални USB Приклучок за Полнење на Одборот За CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот

Користи Оригинални USB Приклучок за Полнење на Одборот За CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен

DEN 671.52
DEN 611.00

Количината на стоката
Тековен


Користи Оригинални USB Приклучок за Полнење на Одборот За CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5" HD 1280x720 Бесплатен Превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
CUBOT X11
Бренд Име:
DOOGEE

Слични производи

10 PCS Водоотпорен Лепило Налепница Лепак Лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 звучникот Измамник Ѕвончето

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

10.1 инчен G G Структура капацитивни екран на допир панел, со USB Интерфејс капацитивни мултиекран на допир

Оригиналниот ULEFONE Близнаци про Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот со Микрофон Беспла

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена н

ИспоракаПарцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се попо

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

10 метри кабел6 Треба да има минимум 2 вертикална метри оддалеченост меѓу Основната Единица и Надворешна

10pcs / многу 10.1 инчен QSD 7011005902 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот се

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање и

Користи Оригиналната плоча 1 G+8 G Плоча за i New М2 MTK6589 Quad Core 5.0 инчен Бесплатен превозот+Следење на бројЗа Д

) Снимање на видео Ова е многу, многу важно !!!2 Имаме повеќе други додатоци за овој телефон Ако купувачот

Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 1530 дена Овие трошоци се на купувачот одговорност...

Нови Оригинални А+ Автомобил TFT LCD Монитори со CLAA069 LA0 ACW LCD Екранот Панел За S6 F3 L6

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустр

ГП HJ101 IA01 N AH1010006021 T101 GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1" за таблет компјутер.

Ако LCD или Допрете оштетени по Инсталацијата , за да Не се Враќа и ГАРАНЦИЈАТА НЕВАЖЕЧКА.Ве молиме да кор

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

(Ако не рекорд целосното видео,ни Кажа дека производот е скршен, бројот на производи не е во право, модел

Висок квалитет и најдобра цена.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас з

Please wait...