0
clear
  • QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За ZOPO Ц1 C2 C3 C7 ZP800 ZP900 ZP980 За Huawei P6 Ѕвончето Гласно Говорник измамник Замена на Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За ZOPO Ц1 C2 C3 C7 ZP800 ZP900 ZP980 За Huawei P6 Ѕвончето Гласно Говорник измамник Замена на Висок Квалитет

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За ZOPO Ц1 C2 C3 C7 ZP800 ZP900 ZP980 За Huawei P6 Ѕвончето Гласно Говорник измамник

DEN 80.64
DEN 77.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за ZOPO Ц1 C2 C3 C7 ZP800 ZP900 ZP980 За Huawei P6 Пакет се Вклучени : 2 X Гласно Говорник Ѕвончето Измамник
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
P6 ZOPO Ц1 C2 C3 C7 ZP800 ZP900 ZP980
Компатибилен Бренд:
За Huawei Zopo
Тип:
Гласно говорник ѕвончето измамник
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање и�

ИспоракаПарцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се попо

7" инчен капацитивни екран на допир за HSD070 PWW1 N070 ICGL21 N070 ICGLD2

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPCC040 T1662 AA2Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, �

ГП HJ101 IA01 N AH1010006021 T101 GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1" за таблет компјутер.

) Снимање на видео Ова е многу, многу важно !!!2 Имаме повеќе други додатоци за овој телефон...

7.9" Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир Digitizer Панел Делови Замена за Acer Iconia Tab А1 А1810 А1811

Оригиналниот ULEFONE Близнаци про Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот со Микрофон Беспла�

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустр�

5pcs / многу 300L4096 GA00 МХЗ Hui Ke X106 dualcore верзија надвор од екранот за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096 G a00 М

Се враќаНие нудиме 1 месеци Гаранција.Негативни повратни информации не реши ништо Ние не сме одговорни �

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на

15.6" инчен Лаптоп LED WXGA HD 1366*768 B156 XW04 V 8 B156 XW04 V8 LCD екранот панел за Acer V5571 30 pin

Оригиналниот Ulefone близнаци про моќ јачина на глас нагоре / надолу копчето flex кабел FPC за Ulefone близнаци про

10pcs / многу 10.1 инчен HK10 DR2438 надворешни капацитивни екран на Допир панел digitizer capacitance ракописниотВе молиме

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

10pcs / многу 10.1 инчен QSD 7011005902 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот се

10.1 инчен G G Структура капацитивни екран на допир панел, со USB Интерфејс капацитивни мултиекран на допир �

10 метри кабел6 Треба да има минимум 2 вертикална метри оддалеченост меѓу Основната Единица и Надворешна

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

Please wait...