0
clear
  • QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Xiaomi Redmi 3 Redmi Забелешка 3 Hongmi note3 Вистински Нови слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Xiaomi Redmi 3 Redmi Забелешка 3 Hongmi note3 Вистински Нови слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Xiaomi Redmi 3 Redmi Забелешка 3 Hongmi note3 Вистински Нови слушалка слушалка

DEN 85.92

Количината на стоката
Тековен

Висок квалитет и најдобра цена.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Приемник Слушалка Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за Xiaomi Redmi 3 Redmi Забелешка 3 Hongmi note3 Пакет се Вклучени : 2 X Приемник Слушалка
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
Redmi 3 Redmi Забелешка 3 Hongmi note3
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi
Тип:
слушалка
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи

Се враќаНие нудиме 1 месеци Гаранција.Негативни повратни информации не реши ништо Ние не сме одговорни

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

ИспоракаПарцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се попо

7" инчен капацитивни екран на допир за HSD070 PWW1 N070 ICGL21 N070 ICGLD2

Оригиналниот Ulefone близнаци про моќ јачина на глас нагоре / надолу копчето flex кабел FPC за Ulefone близнаци про

(Ако не рекорд целосното видео,ни Кажа дека производот е скршен, бројот на производи не е во право, модел

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 1530 дена Овие трошоци се на купувачот одговорност...

10 PCS Водоотпорен Лепило Налепница Лепак Лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 звучникот Измамник Ѕвончето

Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашањ

Оригиналниот Користи Задната Камера Задна Камера 13.0 MP Модул За Blackview R7 MTK6755 Octa Core 5.5" 1920x1080 Бесплатен Прев

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

5pcs / многу 300L4096 GA00 МХЗ Hui Ke X106 dualcore верзија надвор од екранот за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096 G a00 М

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

Сакате да добиете информации во врска со вашиот shippment, не се тоа и се надевам дека ќе разбере Ние го прифа

7" LCD екранот за Garmin Nuvi 2757 LM / 2757 LMT

75d B Стекнат ALC GSM 1800 m Hz Мобилен Телефон Сигнал Repeater DCS 1800 Мобилен Телефон Засилувач GSM Мобилната Сигнал Бу

10pcs / многу 10.1 инчен HK10 DR2438 надворешни капацитивни екран на Допир панел digitizer capacitance ракописниотВе молиме

10pcs / многу 10.1 инчен QSD 7011005902 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот се

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустр

Please wait...