0
clear
  • QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За HTC One M7 802D 802T 802W Е1 606W 603E 616w Нови оригинални Ѕвончето Гласно Говорник измамник Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За HTC One M7 802D 802T 802W Е1 606W 603E 616w Нови оригинални Ѕвончето Гласно Говорник измамник Висок Квалитет

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За HTC One M7 802D 802T 802W Е1 606W 603E 616w Нови оригинални Ѕвончето Гласно Говорник

DEN 157.44

Количината на стоката
Тековен

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за HTC One M7 802 D 802 T 802 W Е1 606 W 603 E 616w Пакет се Вклучени : 2 X Гласно Говорник Ѕвончето Измамник
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
2 ПАРЧИЊА/Многу За HTC One M7 802 D 802 T 802 W Е1 606 W 603 E 616w Нови оригинални Ѕвончето Гласно Говорник измамник Замена на Висок Квалитет Карактеристики : 100% Сосема Нов .

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
Еден M7 802D 802T 802W Е1 606W 603E 616w
Компатибилен Бренд:
HTC
Тип:
Гласно говорник ѕвончето измамник
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи

4.3" инчен за garmin nuvi 1390 1390t lcd екранот со допир digitizer

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPCC040 T1662 AA2Ве молиме контактирајте за големопродажните цени,

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена н

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Пред да се

7" инчен капацитивни екран на допир за HSD070 PWW1 N070 ICGL21 N070 ICGLD2

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

7" LCD екранот за Garmin Nuvi 2757 LM / 2757 LMT

Се враќаНие нудиме 1 месеци Гаранција.Негативни повратни информации не реши ништо...

ИспоракаПарцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се попо

Користи Оригиналната плоча 1 G+8 G Плоча за i New М2 MTK6589 Quad Core 5.0 инчен Бесплатен превозот+Следење на бројЗа Д

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

10 метри кабел6 Треба да има минимум 2 вертикална метри оддалеченост меѓу Основната Единица и Надворешна

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање и

Сакате да добиете информации во врска со вашиот shippment, не се тоа и се надевам дека ќе разбере Ние го прифа

7.9" Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир Digitizer Панел Делови Замена за Acer Iconia Tab А1 А1810 А1811

5pcs / многу 300L4096 GA00 МХЗ Hui Ke X106 dualcore верзија надвор од екранот за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096 G a00 М

Please wait...