0
clear
  • За Алкател А3 / A3xl Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Алкател А3 / A3 XL
  • -20%
  • -20%
За Алкател А3 / A3xl Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Алкател А3 / A3 XL

За Алкател А3 / A3xl Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Алкател А3 / A3 XL

DEN 71.52

Количината на стоката
Тековен

Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Алкател А3 / A3xl Калено Стакло 9 H 2. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Алкател А3 / A3 XL

Топло потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. Ние ќе се реши тоа добро за вас. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата. Не се Менува откако ќе се плати цел. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен.
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник.0 Инчен
* За Алкател A3 XL 9008 D 9008 X 6. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Не отворајте спор случајно. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно.0 Инчен
(Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!)
Пакет се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник (Модел како ваш избор) 1 x Чистење Алатката за Поставување
.

Детални карактеристики

Материјал:
За Alcate A3, За Alcate A3 XL
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Пред Тешка Екран Заштита Shield Покрие Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло Guard
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел 1:
За Алкател A3 5046D 5046Y 5.0 Инчен
Компатибилен Модел 2:
За Алкател A3 XL 9008D 9008X 6.0 Инчен

Слични производи

Карактеристики : Smart Брзо полнење Автомобил Полнач со USB адаптер порта и Тип C Кабел за паметни телефони с

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабе

1.100% сосема нов и висок квалитет2.Лесна и едноставна инсталација3.Материјал : Метал Алуминиум5...

100pcs Мини Преносни Кул Микро USB Вентилатор Мобилен Телефон USB Gadget Фанови Тестер За Apple iphone 5 5s 6 6s 7 плус Андр

* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 1535 дена Ако имате било какви прашања или н

Ако имате било каков проблем со објектот, ние секогаш може да се обидуваме се потрудиме да се Обезбеди д

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпеча

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Мобилен Телефон Носителот : ●360 степени ротирачки телефон носителот, слободно да се прилагоди било кој

XSKEMP 9 H Тешко Јасно Guard За СитеНово : Поттикне Пожар HD 8.0 2016 година Таблета HD Вистински Калено Стакло Екран

Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реш

Белешки пред да ја купите ве Молиме потврдете ја адресата, ние само ја испратите цел решавање на Овој пр

Please wait...