0
clear
  • За Поттикне пожар 7 до 2015 Нема Отпечатоци Топ Квалитетни Таблета Зајакнато Калено Стакло Филм Анти-Нула Ултра Јасно Екран Заштитник
  • -20%
  • -20%
За Поттикне пожар 7 до 2015 Нема Отпечатоци Топ Квалитетни Таблета Зајакнато Калено Стакло Филм Анти-Нула Ултра Јасно Екран Заштитник

За Поттикне пожар 7 до 2015 Нема Отпечатоци Топ Квалитетни Таблета Зајакнато Калено Стакло Филм Анти-Нула Ултра

DEN 183.36
DEN 138.00

Количината на стоката
Тековен

За Поттикне пожар 7" до 2015 Нема Отпечатоци Топ Квалитетни Таблета Зајакнато Калено Стакло Филм Анти-Нула Ултра Јасно Екран Заштитник Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран. Карактеристики : 1.Површинска Цврстина На 9 H+ цврстина можат ефикасно да се заштити вашиот екран од гребење и надворешни шокови. 2.Анти-да се загрози Филм Ако скршен,со калено стакло паузи во мали spiecesthat не се остри,што го прави повеќе побезбедни за корисници. 3.Oleophobic Слој На oleophobic слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти. 4.Нежен Допир На самолепливи силикони може допир на екранот без проблеми.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за работа. 5.Ултра Тенок и Целата Транспарентност На калено стакло е само 0,3 mm дебелина која има одлична светлина. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Детални карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Компатибилен Модел:
За Поттикне пожар 7 до 2015

Слични производи

XSKEMP Ултра Јасно Таблета Екран Заштитник Филм За Kindle fire HD 7.0 2014 Тенок Нема Отпечатоци Калено Стакло Зашти

Мобилен Телефон Носителот : ●360 степени ротирачки телефон носителот, слободно да се прилагоди било кој

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4

XSKEMP 9 H Тешко Јасно Guard За СитеНово : Поттикне Пожар HD 8.0 2016 година Таблета HD Вистински Калено Стакло Екран

Црвена / Црна Силиконска Гума за Безбедност Бендови за Велосипед Планината Носителот Handlebar Лулка Носите

сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.3}hr{граница : 0 #ccc цв

Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас Ние нема да бидат одговорни за било какв

Ако имате било каков проблем со објектот, ние секогаш може да се обидуваме се потрудиме да се Обезбеди д

Универзална Алуминиум Метал Мобилен Телефон Стојат Држач За iphone 7 6 6s Плус За ipad Mini таблет За Xiaomi Биро Нос

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03

Посветена камера заштитна фолија За Meitu M6 6 S на камерата леќи на Камерата калено стакло филмКарактерист

За AsZ00 VD Калено Стакло За AsZenfone Оди ZC500 TG СМРТНОСТ ZC500 500 500 TG TG Екран Заштитник Стакло Филм 5.0 инчен првиот е

Ние ќе се реши тоа добро за вас Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Answer : ________________________

Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на прево

Please wait...