0
clear
  • XSKEMP 9H Тешко Јасно Guard За Сите-Ново:Поттикне Пожар HD 8.0 година Таблета HD Вистински Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија
  • -20%
  • -20%
XSKEMP 9H Тешко Јасно Guard За Сите-Ново:Поттикне Пожар HD 8.0 година Таблета HD Вистински Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија

XSKEMP 9H Тешко Јасно Guard За Сите-Ново:Поттикне Пожар HD 8.0 година Таблета HD Вистински Калено Стакло

DEN 240.00
DEN 180.00

Количината на стоката
Тековен

XSKEMP 9 H Тешко Јасно Guard За Сите-Ново : Поттикне Пожар HD 8.0 2016 година Таблета HD Вистински Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран. Карактеристики : 1.Површинска Цврстина На 9 H+ цврстина можат ефикасно да се заштити вашиот екран од гребење и надворешни шокови. 2.Анти-да се загрози Филм Ако скршен,со калено стакло паузи во мали spiecesthat не се остри,што го прави повеќе побезбедни за корисници. 3.Oleophobic Слој На oleophobic слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти. 4.Нежен Допир На самолепливи силикони може допир на екранот без проблеми.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за работа. 5.Ултра Тенок и Целата Транспарентност На калено стакло е само 0,3 mm дебелина која има одлична светлина. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Детални карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Компатибилен Модел:
За Сите-Ново

Слични производи

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

За Стакло HTC Желба 510 Екран Заштитник Калено Стакло За HTC Желба 510 Стакло Антинула Филм За HTC 510 D510 HTC Телефо

Ние ќе се реши тоа добро за вас Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Answer : ________________________

Вашата исплата ќе бидат објавени по стоките се испорачани.НаплатаРазмена Само1 Но, во овој случај, може

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабе

Универзална Алуминиум Метал Мобилен Телефон Стојат Држач За iphone 7 6 6s Плус За ipad Mini таблет За Xiaomi Биро Нос

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4

Не се Менува откако ќе се плати цел Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите ва

Бесплатен Превозот Nillkin Екран Заштитник За Meizu М2 Филм Јасни / МатОва е Јасен Филм Ако ви треба Мат ве Мол

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпеча

Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на прево

100% Нов и висок квалитет .Мал, лесен и издржливи.Замени ги Сите Исчезнатите Завртки за Време на Одредувањ

1.100% сосема нов и висок квалитет2.Лесна и едноставна инсталација3.Материјал : Метал Алуминиум5 Компатибил

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 заб

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03

Please wait...