0
clear
  • За Стакло HTC Желба 510 Екран Заштитник Калено Стакло За HTC Желба 510 Стакло Анти-нула Филм За HTC 510 D510 HTC Телефон
  • -20%
  • -20%
За Стакло HTC Желба 510 Екран Заштитник Калено Стакло За HTC Желба 510 Стакло Анти-нула Филм За HTC 510 D510 HTC Телефон

За Стакло HTC Желба 510 Екран Заштитник Калено Стакло За HTC Желба 510 Стакло Анти-нула Филм За HTC 510 D510

DEN 95.04
DEN 85.00

Количината на стоката
Тековен

За Стакло HTC Желба 510 Екран Заштитник Калено Стакло За HTC Желба 510 Стакло Анти-нула Филм За HTC 510 D510 HTC Телефон
Драг пријател,Забележите овој befor цел :
За Производи :
Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.
За Превозот :
1.Нормално транспорт време треба 25 до 60 дена
Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката ,ве Молиме не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со нас ! ние ќе се прошири и датум на испорака За вас .
2.Ако цел вкупната цена
3.Ако ви треба целосна следење ,ве Молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "Aliexpress Стандард Mesthod", и да додадете на пари за следење .
клучни карактеристики :
1. Целосна Покрие Екран Заштитник ( обичните калено стакло не се целосно покривање )
2. Анти - сина калено стакло, заштита на вашите очи.
3. Метал Печатење Калено стакло, повеќе beauteful .
4. Вистински 2.5 D круг работ , 9 Hardness
Компатибилен со : За HTC Желба 510
Премиум Пред Стакло Филм со Висока дефиниција, 9 H цврстина, отпорен на Гребење, Експлозија Доказ Филм, Анти-отпечатоци Филм
Пакетот вклучува :
1 * За HTC Желба 510
1 * Чистење На Комплет

Детални карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен Телефон Бренд:
HTC
На работ на работ Покриеност:
No
Модел:
За HTC Желба 510
Функција:
Експлозија-доказ, Анти да се Загрози
probuct боја:
Транспарентна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Дебелина:
0.3 mm Калено Стакло
ransparence:
Во 99% Јасен Екран заштитник
Стил:
Јасно & транспарентен
статус:
во парк
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

100% Нов и висок квалитет .Мал, лесен и издржливи.Замени ги Сите Исчезнатите Завртки за Време на Одредувањ�

100pcs Мини Преносни Кул Микро USB Вентилатор Мобилен Телефон USB Gadget Фанови Тестер За Apple iphone 5 5s 6 6s 7 плус Андр

Ние ќе се реши тоа добро за вас Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Answer : ________________________

Бесплатен Превозот Nillkin Екран Заштитник За Meizu М2 Филм Јасни / МатОва е Јасен Филм Ако ви треба Мат ве Мол

Стокови : Мулти порт USB полнач за телефон 6 Пристаништа брзо Станица за Полнење Клупа Стојат Држач За i Phone

Посветена камера заштитна фолија За Meitu M6 6 S на камерата леќи на Камерата калено стакло филмКарактерист�

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03

Мобилен Телефон Носителот : ●360 степени ротирачки телефон носителот, слободно да се прилагоди било кој �

ЕУ НИ Двоен Приклучок USB Порти Мобилен Телефон Полначот DC 5 V 2 A Излез Адаптер , што се Користи за i Phone, i Pad, S

* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 1535 дена Ако имате било какви прашања или н

Please wait...