0
clear
  • Bluboo Двојна Полначот Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот за Оригинални Делови БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
  • -20%
  • -20%
Bluboo Двојна Полначот Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот за Оригинални Делови БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Bluboo Двојна Полначот Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот за Оригинални Делови БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 405.60

Количината на стоката
Тековен


Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Bluboo двојна Полначот Порта Клупа Полнење Микро USB Слот БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Пакетот вклучува :
1 PC Бренд нова батерија
(Додаток, мобилен телефон не се вклучуваат!)
Ние ја прифати кредитна картичка, Visa, Master Card, QIWI и банкарски трансфер
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со платежните процедури.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ).
Нашата цена не вклучувајќи било обичај или должност, ДДВ и локалните даноци. НЕМА враќање или размена ќе бидат прифатени по истекот на 30 дена од датумот на купување. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачи примање на стварта. Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
Ние сме во состојба да преземе било каква responsibtily за било обичај задоцнување или данок.
Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 30 дена од купувањето.

Детални карактеристики

Приклучок Тип:
EU
USB Порти:
1
Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
BLUBOO
Излез:
5V/1A
Компатибилен Бренд:
Други
Излезен Интерфејс:
USB
Број На Модел На:
Dual

Слични производи

Универзална Алуминиум Метал Мобилен Телефон Стојат Држач За iphone 7 6 6s Плус За ipad Mini таблет За Xiaomi Биро Нос

1.100% сосема нов и висок квалитет2.Лесна и едноставна инсталација3.Материјал : Метал Алуминиум5...

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реш

За Производи : Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.3}hr{граница : 0 #ccc цв

тпроизвод Заштитни случај не е пречка за полнење.информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.тп

Вашата исплата ќе бидат објавени по стоките се испорачани.НаплатаРазмена Само1 Но, во овој случај, може

2 USB Порти велика БРИТАНИЈА Приклучок за Мобилен Телефон со Полначот, DC 5 V 2.1 A Излезна Моќност Адаптер, шт

Стокови : Мулти порт USB полнач за телефон 6 Пристаништа брзо Станица за Полнење Клупа Стојат Држач За i Phone

Одговараат За : Meizu Про 7 Meizu Про 7 Плус За Meizu Про 7 калено стакло Imak Целосна покриеност со некоја заштитна

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Црвена / Црна Силиконска Гума за Безбедност Бендови за Велосипед Планината Носителот Handlebar Лулка Носите

100pcs Мини Преносни Кул Микро USB Вентилатор Мобилен Телефон USB Gadget Фанови Тестер За Apple iphone 5 5s 6 6s 7 плус Андр

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпеча

100% Нов и висок квалитет .Мал, лесен и издржливи.Замени ги Сите Исчезнатите Завртки за Време на Одредувањ

Производ Повеќе Цена : 6.99 цена Цена : 6.98 цена Цена : 6.99 цена Цена : 13.98 цена Цена : 6.99 цена Цена : 13.98 цена Цена

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 заб

2.5 D Лак0.33 мм Тенка9 H Ултра ТешкоБез продажба на Мало ПОЛЕ (Само Стакло Филмот се вклучени)

Белешки пред да ја купите ве Молиме потврдете ја адресата, ние само ја испратите цел решавање на Овој пр

Please wait...