0
clear
  • Премиум Реална Калено Стакло за Леново A6020a40 A6020a46 Експлозија доказ Зајакнато Нов Екран Филм
  • -20%
  • -20%
Премиум Реална Калено Стакло за Леново A6020a40 A6020a46 Експлозија доказ Зајакнато Нов Екран Филм

Премиум Реална Калено Стакло за Леново A6020a40 A6020a46 Експлозија доказ Зајакнато Нов Екран Филм

DEN 95.52

Количината на стоката
Тековен


2.5 D Лак
0.33 мм Тенка
9 H Ултра Тешко
Без продажба на Мало ПОЛЕ (Само Стакло Филмот се вклучени)

Детални карактеристики

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
Baicvery
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No

Слични производи

Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас Ние нема да бидат одговорни за било какв

Универзална Алуминиум Метал Мобилен Телефон Стојат Држач За iphone 7 6 6s Плус За ipad Mini таблет За Xiaomi Биро Нос

2016 година Нови 2 USB Порти НИ Приклучокот на Полначот на DC 5 V 2 A Излез Адаптер, што се Користи за i Phone, i Pad, Samsu

Посветена камера заштитна фолија За Meitu M6 6 S на камерата леќи на Камерата калено стакло филмКарактерист

Вашата исплата ќе бидат објавени по стоките се испорачани.НаплатаРазмена Само1 Но, во овој случај, може

Одговараат За : Meizu Про 7 Meizu Про 7 Плус За Meizu Про 7 калено стакло Imak Целосна покриеност со некоја заштитна

ЕУ НИ Двоен Приклучок USB Порти Мобилен Телефон Полначот DC 5 V 2 A Излез Адаптер , што се Користи за i Phone, i Pad, S

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 заб

* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 1535 дена Ако имате било какви прашања или н

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4

100% Нов и висок квалитет .Мал, лесен и издржливи.Замени ги Сите Исчезнатите Завртки за Време на Одредувањ

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпеча

Карактеристики : Smart Брзо полнење Автомобил Полнач со USB адаптер порта и Тип C Кабел за паметни телефони с

Не се Менува откако ќе се плати цел Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите ва

тпроизвод Заштитни случај не е пречка за полнење.информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.тп

2 USB Порти велика БРИТАНИЈА Приклучок за Мобилен Телефон со Полначот, DC 5 V 2.1 A Излезна Моќност Адаптер, шт

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабе

Please wait...