0
clear
  • Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот

Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен

DEN 1919.52
DEN 1747.00

Количината на стоката
Тековен


Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5" HD 1280x720 Бесплатен Превозот
За CUBOT X11
паметен телефон
Вклучуваат LCD Екранот, екран на допир и екран на допир панел
Совршена замена или копија за телефонот
Тежина : 100g
Пакетот вклучува :
1 x LCD Екран на Допир
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Бела
Број На Модел На:
CUBOT X11
Бренд Име:
Blackview

Слични производи

Одговараат За : Meizu Про 7 Meizu Про 7 Плус За Meizu Про 7 калено стакло Imak Целосна покриеност со некоја заштитна

Бесплатен Превозот Nillkin Екран Заштитник За Meizu М2 Филм Јасни / МатОва е Јасен Филм Ако ви треба Мат ве Мол

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпеча

За Производи : Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабе

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реш

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03

мобилен телефон носителот поддршка стентови За LG G5 LG Nex X v20 за ACER JADE Primo за sony xr Z5Мрзливи Мобилен Телефон Н

За AsZ00 VD Калено Стакло За AsZenfone Оди ZC500 TG СМРТНОСТ ZC500 500 500 TG TG Екран Заштитник Стакло Филм 5.0 инчен првиот е

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 заб

За Стакло HTC Желба 510 Екран Заштитник Калено Стакло За HTC Желба 510 Стакло Антинула Филм За HTC 510 D510 HTC Телефо

Ако не сте задоволни со предмети, поради некоја причина, можете да контактирате со нас за размена или да

Повеќе За ПроизводотЦена : 7.99 ЦенаЦена : 13.65 ЦенаЦена : 7.99 ЦенаЦена : 7.99 Цена..Врвен Квалитет На Калено Ста

Карактеристики : Smart Брзо полнење Автомобил Полнач со USB адаптер порта и Тип C Кабел за паметни телефони с

Please wait...