0
clear
  • Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z4 Z3+ Z3 Плус Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење
  • -20%
  • -20%
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z4 Z3+ Z3 Плус Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење

Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z4 Z3+ Z3 Плус Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина

DEN 42.72

Количината на стоката
Тековен

Ако не сте задоволни со предмети, поради некоја причина, можете да контактирате со нас за размена или да се вратат и вие само треба да се плати за враќање превозот . На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство, ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена однос на сите прашања.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z4 Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%. Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај , Убаво Чувство На Допир. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник.
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост.

Детални карактеристики

боја:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел:
За Sony Xperia Z4 Z3+ Z3 Плус
Карактеристики:
Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат
Тип:
Пред Заштита Shield Покрива Кожата
Материјал:
домашно милениче
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Количина:
1 Компјутер
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Слични производи

Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата полити

тпроизвод Заштитни случај не е пречка за полнење.информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.тп

Универзална Алуминиум Метал Мобилен Телефон Стојат Држач За iphone 7 6 6s Плус За ipad Mini таблет За Xiaomi Биро Нос

Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас Ние нема да бидат одговорни за било какв

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпеча

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабе

XSKEMP Ултра Јасно Таблета Екран Заштитник Филм За Kindle fire HD 7.0 2014 Тенок Нема Отпечатоци Калено Стакло Зашти

Посветена камера заштитна фолија За Meitu M6 6 S на камерата леќи на Камерата калено стакло филмКарактерист

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Корисна, преносни и корисна работа.Телефон за во Автомобил Носителот Xnyocn Универзална CD Слот & Воздухот с

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03

Повеќе За ПроизводотЦена : 7.99 ЦенаЦена : 13.65 ЦенаЦена : 7.99 ЦенаЦена : 7.99 Цена..Врвен Квалитет На Калено Ста

XSKEMP 9 H Тешко Јасно Guard За СитеНово : Поттикне Пожар HD 8.0 2016 година Таблета HD Вистински Калено Стакло Екран

Карактеристики : Smart Брзо полнење Автомобил Полнач со USB адаптер порта и Тип C Кабел за паметни телефони с

Please wait...