0
clear
  • 30PCS 1/30 сите седиште модел железничката луѓе скала седнати фигури сценографијата модел правење
  • -20%
  • -20%
30PCS 1/30 сите седиште модел железничката луѓе скала седнати фигури сценографијата модел правење

30PCS 1/30 сите седиште модел железничката луѓе скала седнати фигури сценографијата модел правење

DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен


30 PCS 1/30 сите седиште модел железничката луѓе скала седнати фигури сценографијата модел правење
Име на производ : скала модел насликани фигури
Боја : насликани
Скала : 1 : 30
Тип : Модел Градежни Материјали
Висина : 4.5 cm
Материјал : Пластика
Пакет : 30pcs/многу
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА-37A
Тип:
модел фигура
Количината на Предмети во Собата:
30
Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Тема:
Згради
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
1/30
Употреба:
модел правење архитектура
Објектот:
скала модел фигура
Скала:
1
Висина:
4.5 cm
Примена:
Модел Воз Изгледот
Функција:
сите седнати фигури
оригиналниот:
Пекинг Кина
Материјали:
ABS Пластика

Слични производи

Feichao Nonwoven Тепих Бебе Деца Деца Играчка Индексирање Тепих Килими Кат Мат 70*80смNonwoven Тепих Бебе Деца Деца И

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Предмет : Модел на Слика во Боја : насликан

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 27 FORD F150 STX ПИКАП Со 2000 FLSTF МАСТИ МОМЧЕ Мото Велосипед Diecast Модел на Автомобил И

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме на

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

Ние ви препорачуваме да го користите aliexpress стандардни методи, ако е можно.F eedbackСрдечно ве покануваме да

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 18 1967 Ford Mustang GTA Fastback Мускулите Автомобил модел Diecast Модел на Автомобил Играчка

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се собе

Funlock Duplo Мермер Кандидира Соберат Пластични Лизгајте го Блокови Делови за Деца Креативни Едукативни Гра

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се собе

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга...

Please wait...