0
clear
  • D9046Scale Воз Изгледот Постави Модел Дрвја N ХО 9cm - 11cm
  • -20%
  • -20%
D9046Scale Воз Изгледот Постави Модел Дрвја N ХО 9cm - 11cm

D9046Scale Воз Изгледот Постави Модел Дрвја N ХО 9cm - 11cm

DEN 671.52

Количината на стоката
Тековен

ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Моделот дрва се многу лесно да биде искривена тешко да се задржи формата кога се спакувани, но тоа е многу лесно да ги добие назад да облик, со tweezer, па затоа не грижете се, кога ќе ги добиете во девијантни форма.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
ние не испрати стоката во текот на викендот, плаќање направи во сабота и недела, ќе брод надвор од следниот понеделник. Ако имате било какви посебни настава на царинската декларација, ве молиме да ни кажете веднаш по завршувањето на Аукцијата. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.

Детални карактеристики

боја:
H 9cm, H 10cm, H 11cm
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Тема:
Згради
Тип:
Пластични Профили
is_customized:
Yes
Материјали:
ABS Пластика
боја:
Портокалова, зелена,
Висина:
90mm-110mm
Број На Модел На:
КТ-05
Тема:
Згради
Возраст Опсег:
Grownups

Слични производи

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Ние само брод да се потврд

За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на п

Одделение : LIGHTAILINGСветлината Accessorie Материјал : ПластикаПластични Тип : ABSПластични Блок Облик : АвтоЗакл

Real TS Војаџер VBS0181 1 / 35 Modern руската 125mm (2 A46) Барел (T72 се користи) (GP) само метални делови бидат вклучени, резе

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 12 Хонда CBR 1000 RR 39092 Собранието DIY МОТО ВЕЛОСИПЕД Модел Комплет БЕСПЛАТЕН ПРЕВО

Нашата цел е задоволството на клиентите!1 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

49 / парче Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.99 / парче Забелешка : Она што сте го добиле е к

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $29.99 Цена : $29.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

0 mm Материјал : ABS Пластика Пакет : 50pcs Вклучувајќи 50pcs 5 Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо

Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме на

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Предмет : Модел на Слика во Боја : насликан

Please wait...