0
clear
  • LIGHTAILING Бренд Led Светло До Комплет Светлина Accessorie За Компатибилни Со Создателот Серија 15001 Градежни Блокови Бројки Играчки
  • -20%
  • -20%
LIGHTAILING Бренд Led Светло До Комплет Светлина Accessorie За Компатибилни Со Создателот Серија 15001 Градежни Блокови Бројки Играчки

LIGHTAILING Бренд Led Светло До Комплет Светлина Accessorie За Компатибилни Со Создателот Серија 15001 Градежни

DEN 363.84
DEN 229.00

Количината на стоката
Тековен


Одделение : LIGHTAILING
Светлината Accessorie Материјал : Пластика
Пластични Тип : ABS
Пластични Блок Облик : Авто-Заклучување Тули
Пакет : Нови Во Кутија
Пакетот Вклучува : Само Led Светло
1.О rder плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката .ако не можете да проверите веднаш по аукција во близина .Ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
2.Како цел е откажана, плаќање ќе се врати во 3-7days по спорот заврши.
Ако сеуште не, ве Молиме проверете со " Онлајн Услуга за Клиентите ",Потоа можете да разговарате со Ali Express персонал.
3.Нашата продавница не прифати да ја плати преку Paypal.
1.Ние ќе испрати пакет рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдено.
2.Ако треба да се измени редоследот адреса и Телефон,ве Молиме контактирајте со нас во рок од 12 часа.
3.Ако не сте добиле вашата нарачка по 45 дена,ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
4.Заради парцела е на пат или следење проблем ,ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе го реши вашиот проблем, додека за затворање!
Почитувани купувачот,ви Благодариме за купувањето и доаѓа повторно!
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и се надевам дека ќе има добар шопинг расположение во нашата продавница
1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди
2.Кога имате било каков проблем со цел , ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и да ја напушти неутрален или негативен фидбек .
3.Ако споделување на нашиот производ купување покаже и производ линк на вашиот СНС или Facebook , Ние исто така ќе ви даде попуст или подарок за вашата следна цел .

Детални карактеристики

Бренд Име:
LIGHTAILING
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Јаде
Број На Модел На:
LL04
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови
Важна Забелешка :
DIY Светлина Додатоци
Пакет:
Ново во Оригинална Кутија
Пакетот Вклучува:
светлината додатоци
Отворен начин:
Моќ банка ,Батерија Кутија,USB Хаб
моќност:
Помалку од 5v

Слични производи

49 / парче Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.99 / парче Забелешка : Она што сте го добиле е к

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

Real TS Војаџер VBS0181 1 / 35 Modern руската 125mm (2 A46) Барел (T72 се користи) (GP) само метални делови бидат вклучени, резе

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Ние само брод да се потврд

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $29.99 Цена : $29.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме на

Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме на

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $29.99 Цена : $29.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Предмет : Модел на Слика во Боја : насликан

и сите занает колекции за вас Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи раз

Feichao Nonwoven Тепих Бебе Деца Деца Играчка Индексирање Тепих Килими Кат Мат 70*80смNonwoven Тепих Бебе Деца Деца И

0 mm Материјал : ABS Пластика Пакет : 100pcs Вклучувајќи 100pcs 4 Тие се за вашиот референца само Ние ќе трага на ва

Ние ви препорачуваме да го користите aliexpress стандардни методи, ако е можно.F eedbackСрдечно ве покануваме да

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Изгубениот свет 3d Обложена хартија диносаурусите модел Pterosaur Athlon StegosaurBrachiosaurTyrannosaurЗагатка играчка монт

За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на п

Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга Ние, исто така, се надевам

Нашата цел е задоволството на клиентите!1 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

Please wait...