0
clear
  • *Мали Ногата* DIY осветлуваат блок тула дел Бр 2423 Компатибилен Со Други Честички Assembles
  • -20%
  • -20%
*Мали Ногата* DIY осветлуваат блок тула дел Бр 2423 Компатибилен Со Други Честички Assembles

*Мали Ногата* DIY осветлуваат блок тула дел Бр 2423 Компатибилен Со Други Честички Assembles

DEN 263.52

Количината на стоката
Тековен


Авто-Заклучување Тули, компатибилен со Други Честички/ Изградба на Вашиот Сакал/
Ако сакате мали цел помалку од MOQ или мешани цел , ве молиме контактирајте со нас.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Мали Ногата *
Големина : mm
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честички
Тежина : 0.4 g на pc
Пакување : Пакет во хартиена кутија
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со Други бренд блок честички
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex, Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 10 дена да пристигне, не вклучувајќи одмор.
Кина Пост Воздух Mail трае околу 40 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.
Ако постои било разочарување, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашиот пациент.

Детални карактеристики

боја:
Зелена, Мешана боја, Темно зелена
Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Гушење Мали делови, Не е за Деца под 6 години
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
Y094
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули

Слични производи

Ние ви препорачуваме да го користите aliexpress стандардни методи, ако е можно.F eedbackСрдечно ве покануваме да

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се собе

Funlock Duplo Мермер Кандидира Соберат Пластични Лизгајте го Блокови Делови за Деца Креативни Едукативни Гра

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

13 / 15 Дупки Интелигенција Кутија за Обликот Sorter Когнитивни и Појавување на Дрвени Градежни Блокови Бебе

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на п

Децата собрани градежни блокови забавен парк слајд играчкиМатеријал : ABS пластикаСлучаен БојаСоодветн

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ

сите бела слика може да имаат скала 1 : 50 1 : 75 1 : 100 1 : 150 и 1 : 200различни скала модел фигури со различна цена.н

Изгубениот свет 3d Обложена хартија диносаурусите модел Pterosaur Athlon StegosaurBrachiosaurTyrannosaurЗагатка играчка монт

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $29.99 Цена : $29.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно гол

30 PCS 1 / 30 сите седиште модел железничката луѓе скала седнати фигури сценографијата модел правењеИме на п

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Ние само брод да се потврд

Please wait...