0
clear
  • 50pcs Coffer од Јута Вреќа Свадба Подарок Торба Drawable 7x9cm Накит Торба Торбичка Корист Бонбони Хривнија Шарм Пакување Торба H0268
  • -20%
  • -20%
50pcs Coffer од Јута Вреќа Свадба Подарок Торба Drawable 7x9cm Накит Торба Торбичка Корист Бонбони Хривнија Шарм Пакување Торба H0268

50pcs Coffer од Јута Вреќа Свадба Подарок Торба Drawable 7x9cm Накит Торба Торбичка Корист Бонбони Хривнија

DEN 763.20

Количината на стоката
Тековен


H0268
Објектот Материјали
Јута
Објектот Околу Големина
7x9cm / 2. Ви благодариме!
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн.
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно.54"
Боја
Coffer
Објектот Useage
Одговара Накит за Подарок , Бонбони Храна за Пакување Кеси ,Свадбен Подарок Пакување ,Christamas Подарок Перница Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
добредојдовте во мојата продавница
1. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
5g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Хривнија Торба Лен Подарок Торба
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
H0268
Големина:
7x9cm / 2.75x3.54''
боја:
Coffer
Материјал:
јута
Количина:
50pcs/многу
Стил:
Drawstring Gunny Кеси , Јута Drawstring Торбичка
Тип:
Јута Кеси Свадба ,Божиќ Партија Burlap Јута Вреќи
Повод:
Јута Вреќа Природни Јута Торбичка Подарок Кеси , Јута Кеси 100PCS
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Drawstring ,Мали Јута Кеси
Обичај:
Прифати Логото Печатење Големини Прилагодени

Слични производи

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

50pcs / многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Нак

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

Име : DIY Насликани Срцето Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 5x14x16mmТежина : Ок

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ

Рачно изработени Electroplate Стакло Фацетирани AbacМонистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, со Антички Б

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : CitrineЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треба гем

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини Ви благодариме!Драг приј

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Please wait...