0
clear
  • Накит DIY Монистра Природни Спирала Школка Монистра, Seashell, 17~22x11~16x9~11mm, Дупка: 1mm; за 50pcs/кутија
  • -20%
  • -20%
Накит DIY Монистра Природни Спирала Школка Монистра, Seashell, 17~22x11~16x9~11mm, Дупка: 1mm; за 50pcs/кутија

Накит DIY Монистра Природни Спирала Школка Монистра, Seashell, 17~22x11~16x9~11mm, Дупка: 1mm; за 50pcs/кутија

DEN 306.72
DEN 245.00

Количината на стоката
Тековен


Природни Спирала Школка Монистра, Seashell
Големина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50pcs/кутија.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
BSHE-TA0001-01
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
111g
Објектот Форма:
Спирала Школка

Слични производи

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го �

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н�

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

, LTD100% Задоволство Гаранција· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни с�

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го �

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г�

За насНашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секо

Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly

Ако сте задоволни со производи,очекувам можете да ме остави позитивен фидбек.00 / многупарчиња / многуП�

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

* Бесплатна испоракасамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одг

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го �

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8мм,8*10мм,8*12mm,10*12mm,10*14mm,12*16mm,13*18mm,15*20mm,18*25 MMКонверзија : 1 ин�

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл�

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл�

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А�

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то�

Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор кога производите беше оштетен додека

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод�

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард �

Please wait...