0
clear
  • 8мм 10мм Multicolor Додатоци Сина Sugilite Лабава Камен Лабава DIY Монистра Накит Одлуки Дизајн Божиќ Подароци За Жените Gilrs
  • -20%
  • -20%
8мм 10мм Multicolor Додатоци Сина Sugilite Лабава Камен Лабава DIY Монистра Накит Одлуки Дизајн Божиќ Подароци За Жените Gilrs

8мм 10мм Multicolor Додатоци Сина Sugilite Лабава Камен Лабава DIY Монистра Накит Одлуки Дизајн Божиќ Подароци

DEN 321.12
DEN 199.00

Количината на стоката
Тековен


Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме!
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на te светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
40
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
YCH0446
is_customized:
Yes

Слични производи

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање Ние обично брод од

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одг

Ви благодариме Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање...

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

За насНашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секо

* Бесплатна испоракасамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат ако ви

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Политика За Наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испо

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8мм,8*10мм,8*12mm,10*12mm,10*14mm,12*16mm,13*18mm,15*20mm,18*25 MMКонверзија : 1 ин

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Ако сте задоволни со производи,очекувам можете да ме остави позитивен фидбек.00 / многупарчиња / многуП

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Please wait...