0
clear
  • 925 Sterling Silver Круг Дупка Мушка Магија Очи Мушка Со Сина&Пурпурна CZ Мода DIY Шарм Одговара За Пандора Бразлетна и Ѓердан
  • -20%
  • -20%
925 Sterling Silver Круг Дупка Мушка Магија Очи Мушка Со Сина&Пурпурна CZ Мода DIY Шарм Одговара За Пандора Бразлетна и Ѓердан

925 Sterling Silver Круг Дупка Мушка Магија Очи Мушка Со Сина&Пурпурна CZ Мода DIY Шарм Одговара За Пандора

DEN 252.00
DEN 227.00

Количината на стоката
Тековен

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз
Бренд : AODUOLA
Материјал : Стерлинг Сребро со CZ
Сребро Срцето Fizzle Murano Стакло Европската Лебди Шарм Монистра за DIY Хривнија трговија на Големо Шарм Слободни Shipping Hot Производи
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybookers; T/T, western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кои
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија
Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска
Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија
Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земји
и пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,
ве молиме проверете го ова, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,
ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AODUOLA
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.02g
Број На Модел На:
PDRSVP035
Материјал:
925 Sterling silver
Мушка:
Монистра
шарм:
Шарм
DIY:
голема дупка монистра
фунта-сребро-накит:
фунта сребрен накит
925 Sterling silver:
Sterling Silver
европската монистра:
монистра за изработка на накит
Sterling Silver Мушка:
Sterling Silver Шарм
Монистра:
сребро 925 накит
Магичен Очи:
Blu & Пурпурна Циркони
Божиќ Подарок:
моден накит

Слични производи

5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs / Многу Цена Tgas За Облека, Накит

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини Ви благодариме!Драг приј

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

669612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица метар метар метар парче парче парче метар парче метар парче парче п

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Материјал : Kraft Хартија Објект Количина : 500pcs / многу , тоа е 500pcs / многу, бидејќи тоа се смета од страна на м

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

50pcs / многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Нак

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ

Име : DIY Насликани Срцето Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 5x14x16mmТежина : Ок

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време...

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Please wait...