0
clear
  • 24 компјутери DIY Лабава Монистра Насликани Со Злато Линија Цртање овална форма Шарм Монистра За Жените Хривнија Накит Одлуки Додатоци
  • -20%
  • -20%
24 компјутери DIY Лабава Монистра Насликани Со Злато Линија Цртање овална форма Шарм Монистра За Жените Хривнија Накит Одлуки Додатоци

24 компјутери DIY Лабава Монистра Насликани Со Злато Линија Цртање овална форма Шарм Монистра За Жените Хривнија

DEN 301.44
DEN 287.00

Количината на стоката
Тековен


Име : DIY Насликани Срцето Лабава Монистра
Материјал : Акрилик / од Пластика / ABS
Големина : 5x14x16mm
Тежина : Околу 0.65 г по парче
Пакување : OPP Вреќа
Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само .
Боја на различните пакети на производот може да се разликува !

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Овална Форма
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Објектот Тежина:
0.65g
Број На Модел На:
10339
Тип:
акрилик срцето монистра
Стил:
DIY овална форма Монистра
Големина:
5x14x16mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.6 mm

Слични производи

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8мм,8*10мм,8*12mm,10*12mm,10*14mm,12*16mm,13*18mm,15*20mm,18*25 MMКонверзија : 1 ин

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200...

Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор кога производите беше оштетен додека

, LTD100% Задоволство Гаранција· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни с

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање Ние обично брод од

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

* Бесплатна испоракасамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

ИспоракаВо светот превозот, освен некои земји.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви по

За насНашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секо

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Please wait...