0
clear
  • 3 поставете црна Камео 38*58mm(Одговара 30*40mm кол) Овална Cabochon Pendant Поставување Накит Празно Шарм + чисто Стакло Cabochons D0776-2
  • -20%
  • -20%
3 поставете црна Камео 38*58mm(Одговара 30*40mm кол) Овална Cabochon Pendant Поставување Накит Празно Шарм + чисто Стакло Cabochons D0776-2

3 поставете црна Камео 38*58mm(Одговара 30*40mm кол) Овална Cabochon Pendant Поставување Накит Празно Шарм

DEN 234.24
DEN 211.00

Количината на стоката
Тековен


ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети . ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
3 поставете црна Камео 38*58mm(Одговара 30*40mm кол) Овална Cabochon Pendant Поставување Накит Празно Шарм + чисто Стакло Cabochons D0776-2
Точка Бр.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
3.8cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Тежина:
9.5g
Производ Карактеристики:
cabochon pendant settings
Број На Модел На:
D0776-2
Објектот Висина:
5.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Големина:
38*58mm(Fit 30*40mm dia)
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Боја :
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички црна
Количина :
8 сет
Парична казна или Моден:
Моден
Позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
1:
накит ќорци
2:
накит наоди
3:
pendant cabochon settings

Слични производи

69612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица метар метар метар метар парче метар метар метар метар метар метар ме

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Висок Квалитет На Црна Оникс Ахат Камен Барел Ориз Лабава МонистраОпис : Материјал Црна Ахат ОниксБојаК

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : CitrineЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треба гем

669612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица метар метар метар парче парче парче метар парче метар парче парче п

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

50pcs / многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Нак

Име : DIY Насликани Срцето Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 5x14x16mmТежина : Ок

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

Please wait...