0
clear
  • 6PCS 8x9MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Овална Spacer Монистра Хривнија Монистра Висок Квалитет Diy Накит Додатоци
  • -20%
  • -20%
6PCS 8x9MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Овална Spacer Монистра Хривнија Монистра Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

6PCS 8x9MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Овална Spacer Монистра Хривнија Монистра Висок Квалитет

DEN 201.60
DEN 178.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
30874
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Дувачкиот
боја:
24K Шампањ Боја на Злато
Големина:
8x9x4.5MM hole 1.5MM
Количина:
6Pcs
Стандард:
ЕУ Еколошки Стандарди

Слични производи

Материјал : 350gsm karft хартија, картонБоја : црнаКОЛИЧИНА : 24 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

50pcs / многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Нак

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : Бела ОпалЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треб

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време З

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

669612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица метар метар метар парче парче парче метар парче метар парче парче п

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Материјал : Kraft Хартија Објект Количина : 500pcs / многу , тоа е 500pcs / многу, бидејќи тоа се смета од страна на м

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 416Објектот МатеријалиПластичн

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

69612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица метар метар метар метар парче метар метар метар метар метар метар ме

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

Please wait...