0
clear
  • 2m Кожа Наоѓање на Кабелот Тема 3x3mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0130 52 Боја трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
2m Кожа Наоѓање на Кабелот Тема 3x3mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0130 52 Боја трговија на Големо

2m Кожа Наоѓање на Кабелот Тема 3x3mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0130 52 Боја трговија на Големо

DEN 47.52
DEN 34.00

Количината на стоката
Тековен


6
69612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица US $ 0.89
/метар US $ 0.60
/метар US $ 0.45
/метар US $ 14.99
/парче US $ 2.66
/парче US $ 7.19
/парче US $ 0.86
/метар US $ 4.39
/парче US $ 0.90
/метар US $ 2.61
/парче US $ 11.59
/парче US $ 9.99
/парче US $ 1.29
/метар US $ 1.49
/метар US $ 0.90
/метар US $ 2.49
/парче US $ 2.25
/метар US $ 0.89
/метар US $ 0.42
/метар US $ 0.59
/метар US $ 2.49
/метар US $ 0.99
/метар US $ 0.39
/метар US $ 0.45
/метар US $ 3.49
/метар US $ 2.49
/парче US $ 0.99
/метар US $ 4.39
/парче US $ 8.99
/метар US $ 5.69
/метар
Детали За Производот :
Материјал : Кожа
Големина : 3x3mm
Боја : 52 Изберете Боја
Функција : Кожа Кабелот
Износ : 2m
Карактеристики на производот : Оваа кабелот за напојување погоден за накит одлуки, добар квалитет, убава.што може да се направи хривнија ѓердан и слично.
Пакет Содржина : 1 x пакет
Ако ви треба други бои ,можете да оставите порака нека ни знаете која боја ви треба.
Не заборавајте да го остави ми порака за боја број ви се допаѓа.Ви благодарам многу !!!
Други бои :
Нашата Продавница Бр 313172
Ракување
Ние брод на мало цел во рок од 2 работни дена по приемот на платниот Сите промет на големо со предмети треба околу 7-10 работни дена за да се произведе и пакет Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба
Плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање, и ве молам одберете најдобар за вас Пакување
Превозот

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Zagos
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли

Слични производи

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на прев

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Рачно изработени Electroplate Стакло Фацетирани AbacМонистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, со Антички Б

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : Бела ОпалЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треб

Please wait...