0
clear
  • 8x5mm рачно изработени Electroplate Стакло Фацетирани Abacus Монистра Антички Бронзени Алки за Ѓердани Нараквици Одлуки,1m/влакно(39.4)
  • -20%
  • -20%
8x5mm рачно изработени Electroplate Стакло Фацетирани Abacus Монистра Антички Бронзени Алки за Ѓердани Нараквици Одлуки,1m/влакно(39.4)

8x5mm рачно изработени Electroplate Стакло Фацетирани Abacus Монистра Антички Бронзени Алки за Ѓердани Нараквици

DEN 815.52
DEN 612.00

Количината на стоката
Тековен


Рачно изработени Electroplate Стакло Фацетирани Abacus Монистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, со Антички Бронза Позлатен Месинг Eyepins, Обоена,
Големина : за 39.4" долго, линк : 13x8mm, монистра : 8x5mm, за 80pcs/влакно.
Мешана Боја
Light Green
Виолетова
Сина
Light Yellow
Pale Goldenrod
Sea Green
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Објектот Должина:
1000cm
Број На Модел На:
AJEW-JB00145
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Тежина:
213g
Метална боја:
античкиот бронза
боја:
мешана боја
Употреба:
синџир
Синџир Стил:
Рачно Изработени Синџири
единица:
5Strands
Материјал:
Дувачкиот+Стакло
Големина:
about 39.4 long, link

Слични производи

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

696128299517669612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица метар метар метар парче парче парче метар парче метар парче п

50pcs / многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Нак

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : CitrineЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треба гем

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време З

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

Материјал : Kraft Хартија Објект Количина : 500pcs / многу , тоа е 500pcs / многу, бидејќи тоа се смета од страна на м

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини Ви благодариме!Драг приј

Please wait...