0
clear
  • Трговија на големо 7x9cm 50pcs Беж Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Накит Пошта Кеси За Свадба Фаворизира Божиќ Селски H0263
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 7x9cm 50pcs Беж Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Накит Пошта Кеси За Свадба Фаворизира Божиќ Селски H0263

Трговија на големо 7x9cm 50pcs Беж Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Накит Пошта Кеси За Свадба Фаворизира

DEN 763.20

Количината на стоката
Тековен

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
1. Ви благодариме!
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Ако сакате да го користите други превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. Општо земено, нашите мин цел количество е 1000pcs .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
5g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Хривнија Торба Лен Подарок Торба
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
H0262
Големина:
7x9cm / 2.75x3.54''
боја:
Беж
Материјал:
јута
Количина:
50pcs/многу
Стил:
Drawstring Gunny Кеси , Јута Drawstring Торбичка
Тип:
Јута Кеси Свадба ,Божиќ Партија Burlap Јута Вреќи
Повод:
Јута Вреќа Природни Јута Торбичка Подарок Кеси , Јута Кеси 100PCS
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Drawstring ,Мали Јута Кеси
Обичај:
Прифати Логото Печатење Големини Прилагодени

Слични производи

Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини Ви благодариме!Драг приј

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 416Објектот МатеријалиПластичн

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Материјал : Kraft Хартија Објект Количина : 500pcs / многу , тоа е 500pcs / многу, бидејќи тоа се смета од страна на м

50pcs / многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Нак

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл

Висок Квалитет На Црна Оникс Ахат Камен Барел Ориз Лабава МонистраОпис : Материјал Црна Ахат ОниксБојаК

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Please wait...