0
clear
  • 5/30m Faux Велур Наоѓање на Кабелот Тема 3x1.5mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0138 30 Боја трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
5/30m Faux Велур Наоѓање на Кабелот Тема 3x1.5mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0138 30 Боја трговија на Големо

5/30m Faux Велур Наоѓање на Кабелот Тема 3x1.5mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0138 30 Боја трговија

DEN 71.52
DEN 51.00

Количината на стоката
Тековен


69612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица US $ 0.89
/метар US $ 0.60
/метар US $ 1.19
/метар US $ 0.45
/метар US $ 4.39
/парче US $ 0.90
/метар US $ 1.49
/метар US $ 0.90
/метар US $ 0.89
/метар US $ 0.42
/метар US $ 0.59
/метар US $ 0.45
/метар US $ 3.49
/метар US $ 2.49
/парче US $ 0.99
/метар US $ 0.69
/сантиметар US $ 0.39
/сантиметар US $ 1.09
/метар US $ 0.59
/сантиметар US $ 1.49
/метар US $ 0.85
/парче US $ 1.09
/парче US $ 1.29
/парче US $ 0.95
/парче
Детали За Производот :
Материјал : Faux Велур
Големина : 3x1.5mm
Боја : 30 Изберете Боја
Функција : Faux Велур Кабелот
Вредност : Единствена Боја 5m/пакет;Мешавина Боја 30m/пакет секоја боја 1m
Карактеристики на производот : Оваа кабелот за напојување погоден за накит одлуки, добар квалитет, убава.што може да се направи хривнија ѓердан и слично.
Пакет Содржина : 1 x пакет
Ако ви треба други бои ,можете да оставите порака нека ни знаете која боја ви треба.
Не заборавајте да го остави ми порака за боја број ви се допаѓа.Ви благодарам многу !!!
Други бои :
Нашата Продавница Бр 313172
Ракување
Ние брод на мало цел во рок од 2 работни дена по приемот на платниот Сите промет на големо со предмети треба околу 7-10 работни дена за да се произведе и пакет Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба
Плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање, и ве молам одберете најдобар за вас Пакување
Превозот

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Zagos
Број На Модел На:
TC0138
Објектот Тежина:
60g
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0.2cm
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Должина:
500cm
Материјал:
Faux Велур

Слични производи

Материјал : Kraft Хартија Објект Количина : 500pcs / многу , тоа е 500pcs / многу, бидејќи тоа се смета од страна на м

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Име : DIY Насликани Срцето Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 5x14x16mmТежина : Ок

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

Материјал : 350gsm karft хартија, картонБоја : црнаКОЛИЧИНА : 24 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 416Објектот МатеријалиПластичн

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

Please wait...