0
clear
  • 1000pcs/број 2.8x3.2cm ЈП Транспарентна Пластика Подарок Пакување Кеси За Прстени, Обетки Накит Мини Ziplock Кеси (1bag=100pcs)
  • -20%
  • -20%
1000pcs/број 2.8x3.2cm ЈП Транспарентна Пластика Подарок Пакување Кеси За Прстени, Обетки Накит Мини Ziplock Кеси (1bag=100pcs)

1000pcs/број 2.8x3.2cm ЈП Транспарентна Пластика Подарок Пакување Кеси За Прстени, Обетки Накит Мини Ziplock

DEN 959.52
DEN 844.00

Количината на стоката
Тековен


Опис
Објектот Количина
1000 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Zip Заклучување Торба 416
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Црна
Објектот Appox Големина
2.8x3.2 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
1000pcs/Број 2.8x3.2cm Мали димензии Црна ЈП пластична кеса Ziplock Resealable Торбичка архивиран подарок перница Бесплатен Превозот

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
2.8cm
Објектот Должина:
3.2cm
Објектот Тежина:
0.25g
Објектот Ширина:
2.8cm
Производ Карактеристики:
Накит За Подарок Пакување Пошта
Објектот Висина:
3.2cm
Број На Модел На:
Zip Заклучување Кеси 416
Големина на:
2.8x3.2cm
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Користат за:
Накит/Подарок Пакување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Дебелина:
0.2 мм

Слични производи

Висок Квалитет На Црна Оникс Ахат Камен Барел Ориз Лабава МонистраОпис : Материјал Црна Ахат ОниксБојаК

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Политика За Наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испо

5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs / Многу Цена Tgas За Облека, Накит

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

Материјал : 350gsm karft хартија, картонБоја : црнаКОЛИЧИНА : 24 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време...

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : Бела ОпалЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треб

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Please wait...