0
clear
  • 2m Кожа Наоѓање на Кабелот Нишка 1.5x1.5mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0128 52 Боја трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
2m Кожа Наоѓање на Кабелот Нишка 1.5x1.5mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0128 52 Боја трговија на Големо

2m Кожа Наоѓање на Кабелот Нишка 1.5x1.5mm Jewelley Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан TC0128 52 Боја трговија

DEN 43.20
DEN 31.00

Количината на стоката
Тековен


6961282995176
69612829951769 Кабелот Синџир Нишка & Жица US $ 0.89
/метар US $ 0.60
/метар US $ 0.45
/метар US $ 14.99
/парче US $ 2.66
/парче US $ 7.19
/парче US $ 0.86
/метар US $ 4.39
/парче US $ 0.90
/метар US $ 2.61
/парче US $ 11.59
/парче US $ 9.99
/парче US $ 1.29
/метар US $ 1.49
/метар US $ 0.90
/метар US $ 2.49
/парче US $ 2.25
/метар US $ 0.89
/метар US $ 0.42
/метар US $ 0.59
/метар US $ 2.49
/метар US $ 0.99
/метар US $ 0.39
/метар US $ 0.45
/метар US $ 3.49
/метар US $ 2.49
/парче US $ 0.99
/метар US $ 4.39
/парче US $ 8.99
/метар US $ 5.69
/метар
Детали За Производот :
Материјал : Кожа
Големина на : 1.5x1.5mm
Боја : 52 Изберете Боја
Функција : Кожа Кабелот
Износ : 2m
Карактеристики на производот : Оваа кабелот за напојување погоден за накит одлуки, добар квалитет, убава.што може да се направи хривнија ѓердан и слично.
Пакет Содржина : 1 x пакет
Ако ви треба други бои ,можете да оставите порака нека ни знаете која боја ви треба.
Не заборавајте да го остави ми порака за боја број ви се допаѓа.Ви благодарам многу !!!
Други бои :
Нашата Продавница Бр 313172
Ракување
Ние брод на мало цел во рок од 2 работни дена по приемот на платниот Сите промет на големо со предмети треба околу 7-10 работни дена за да се произведе и пакет Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба
Плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање, и ве молам одберете најдобар за вас Пакување
Превозот

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
200cm
Број На Модел На:
TC0128
Бренд Име:
Zagos
Објектот Ширина:
0.15cm
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Тежина:
10g

Слични производи

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Висок Квалитет На Црна Оникс Ахат Камен Барел Ориз Лабава МонистраОпис : Материјал Црна Ахат ОниксБојаК

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одг

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Политика За Наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испо

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

· INTERNATIONAL SHIPPING : Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздухmail, без следење на број ако налози се во

Материјал : Kraft Хартија Објект Количина : 500pcs / многу , тоа е 500pcs / многу, бидејќи тоа се смета од страна на м

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Please wait...