0
clear
  • 3.5x3.5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500Pcs/Многу Цена Tgas За Облека, Накит Хартија Картичка H0273
  • -20%
  • -20%
3.5x3.5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500Pcs/Многу Цена Tgas За Облека, Накит Хартија Картичка H0273

3.5x3.5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500Pcs/Многу Цена Tgas За Облека,

DEN 1233.60

Количината на стоката
Тековен


Материјал : Kraft Хартија Објект Количина : 500pcs/многу , тоа е 500pcs/многу, бидејќи тоа се смета од страна на машина ,па количината е за 498-502pcs/многу ,ви благодарам за разбирањето ! Големина : 3.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Ви благодариме!
добредојдовте во мојата продавница
1.5cm Херт Љубовник Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Свадба Подарок Кутии 500 Pcs/Многу Цена Tgas За Облека, Накит Хартија Картичка H0273
Напомена : цената е само за карти .
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) 4. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. Ако сакате да го користите други превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас. Општо земено, нашите мин цел количество е 1000pcs . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs/Многу Цена Tgas За Облека, Накит Хартија Картичка H0273
.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Kraft Хартија Накит Екранот Картички
Објектот Висина:
3.5inch
Број На Модел На:
H0273
Големина:
3.5x3.5cm / 1.37x1.37''
боја:
Браун
qutity:
500pcs/многу
користат за:
Хартиените Ознаки Во Пакување , Цена Тагови Мали
Usefor:
Цената За Облека , Цена Тагови За Jewellry
Повод:
Цена Тагови Со Низа , Цена Тагови За Накит Хартија
Тип:
Цена Тагови За Облека , Хартија Ознаки Рачно Изработени
Стил:
Кафена Хартиена Накит Картичка , Цена Тагови За Прстени
Моден:
Kraft Хартија Ознаки Етикетата на направи , Пакување, Налепници Хартија
Обичај:
/Хартиени Ознаки Обичај Обичај Цена Тагови За Накит

Слични производи

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200...

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly

Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор кога производите беше оштетен додека

Ви благодариме Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање...

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default...

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време...

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Материјал : 350gsm karft хартија, картонБоја : црнаКОЛИЧИНА : 24 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одг

Please wait...