0
clear
  • Многу 1440pcs SS4 (1.6 мм) Рамна Назад Rhinestones,Не Hot Fix Кристал,За Накит DIY,Ноктите Уметност,на големо,Citrine-10098552
  • -20%
  • -20%
Многу 1440pcs SS4 (1.6 мм) Рамна Назад Rhinestones,Не Hot Fix Кристал,За Накит DIY,Ноктите Уметност,на големо,Citrine-10098552

Многу 1440pcs SS4 (1.6 мм) Рамна Назад Rhinestones,Не Hot Fix Кристал,За Накит DIY,Ноктите Уметност,на големо,Citrine-10098552

DEN 289.44

Количината на стоката
Тековен


Количина : 1440 PCS (10 ролни)
Големина : SS4 (1.6 мм)
Боја : Citrine
Забелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треба гем лепак да лепак нив на саканата површина.
Сертификат : Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери. Услуга 100% Задоволство Гаранција : 1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака) 2)100% квалитет и гаранција за квалитет. 3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours. 4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги. 5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Стакло
Големина:
SS4
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
0.16cm
Објектот Должина:
0.16cm
Објектот Тежина:
68g
Објектот Ширина:
0.16cm
Објектот Висина:
0.16cm
Производ Карактеристики:
станот назад кристал кристал
Број На Модел На:
10098552

Слични производи

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одг

50pcs / многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Нак

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време...

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд�

Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г�

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ�

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го �

Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор кога производите беше оштетен додека

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард �

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го �

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б�

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

Име : DIY Насликани Срцето Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 5x14x16mmТежина : Ок

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот На

Материјал : 350gsm karft хартија, картонБоја : црнаКОЛИЧИНА : 24 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Please wait...