0
clear
  • Одговара на Пандора Оригинални Нараквици Нови 925 Sterling Silver Монистра Желка Сребро Шарм Со Кубни Циркони DIY Накит трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
Одговара на Пандора Оригинални Нараквици Нови 925 Sterling Silver Монистра Желка Сребро Шарм Со Кубни Циркони DIY Накит трговија на Големо

Одговара на Пандора Оригинални Нараквици Нови 925 Sterling Silver Монистра Желка Сребро Шарм Со Кубни

DEN 575.04
DEN 345.00

Количината на стоката
Тековен


1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2(под $4.99 на редот),само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2. За Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Ова Превозот имаат Следење на Информации,Можеби Ќе Треба да Плаќаат За Превозот Цена.
3. За Превозот Време : Општо земено,Тоа треба 10 ~60 дена да пристигнат вашите тука за повеќето земја(Освен Бразил).
4. Ако сакате да се добие пакет што е можно поскоро,исто така Можете да изберете и други Превозот Метод(на пример, DHL, или ЕМС).Но мора го плати превозот надомест.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
HANZHISHI
Објектот Тежина:
1.75G
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PL0216
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Желка

Слични производи

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default...

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

· INTERNATIONAL SHIPPING : Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздухmail, без следење на број ако налози се во

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време З

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Материјал : 350gsm karft хартија, картонБоја : црнаКОЛИЧИНА : 24 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : Бела ОпалЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треб

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Политика За Наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испо

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Висок Квалитет На Црна Оникс Ахат Камен Барел Ориз Лабава МонистраОпис : Материјал Црна Ахат ОниксБојаК

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Please wait...