0
clear
  • Fleur-де-lis ирис Цвет Копче Затворач Европската Hummer Предизвика Клип На Шарм Монистра C881 6.5x35 mm 15pcs Антички Сребрен
  • -20%
  • -20%
Fleur-де-lis ирис Цвет Копче Затворач Европската Hummer Предизвика Клип На Шарм Монистра C881 6.5x35 mm 15pcs Антички Сребрен

Fleur-де-lis ирис Цвет Копче Затворач Европската Hummer Предизвика Клип На Шарм Монистра C881 6.5x35 mm 15pcs

DEN 143.52
DEN 100.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.) може да биде подолго од вообичаеното време. За нас започна Монистра&Накит Снабдување бизнис во 2012 година,кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти! Сега ние треба да стане професионална снабдувач,и да се обезбеди монистра накит да клиенти од целиот свет,Ние сме во љубов на монистра, накит ,ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи,ви Благодариме за да ни даде можност да послужи за вас,ние ќе се потрудиме за вас!. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените вашиот превозот адреса. Во случај да сте го добиле погрешен објект,Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект,ќе има случаи кога ќе примите предмети кои се различни од опис.0393 инчен
Вообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 работни дена. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот,потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена.
Антички Сребрен Fleur-де-lis ирис Цвет Копче Затворач Европската Hummer Предизвика Клип На Шарм Монистра C881 6. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.5x35 mm
Материјал : цинк легура(без олово)
6. Превозот Услови Стандард на Услуги е YANWEN Пост Експедитивни Услуги е Кина пост EMS,UPS-от,FEDEX,DHL.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Број На Модел На:
C881
Метали Тип:
Цинк Легура
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1.2g
Објектот Форма:
Овална Форма

Слични производи

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Материјал : 350gsm karft хартија, картонБоја : црнаКОЛИЧИНА : 24 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сак

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Политика За Наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испо

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Please wait...