0
clear
  • Висок Квалитет Фацетирани Црна Оникс Барел Ориз Лабава Монистра
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет Фацетирани Црна Оникс Барел Ориз Лабава Монистра

Висок Квалитет Фацетирани Црна Оникс Барел Ориз Лабава Монистра

DEN 1766.40
DEN 1625.00

Количината на стоката
Тековен


Висок Квалитет На Црна Оникс Ахат Камен Барел Ориз Лабава Монистра
Опис :
Материјал Црна Ахат Оникс
Боја
Како слики
Големина
8x16mm 10x12mm 10x20mm 10x30mm
Повеќе Детали
ќе добиете 5strands лабава монистра
Повеќе објект што може да се допаѓа :

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
8x16mm, 10x12mm, 10x30mm, 10x20mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Flourishbeads
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
камен лабава монистра
Објектот Форма:
барел монистра
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
8x16mm 10x20mm 10x30mm 10x12mm

Слични производи

5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs / Многу Цена Tgas За Облека, Накит

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање Ние обично брод од

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

· INTERNATIONAL SHIPPING : Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздухmail, без следење на број ако налози се во

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор кога производите беше оштетен додека

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Please wait...