0
clear
  • 24pcs/многу Црна Празна Хартија за Пакување, Кутии за Накит Сметководствена DIY Подарок Кутија и Kraft Бонбони Кутија Свадба/Партија Чување на Кутии
  • -20%
  • -20%
24pcs/многу Црна Празна Хартија за Пакување, Кутии за Накит Сметководствена DIY Подарок Кутија и Kraft Бонбони Кутија Свадба/Партија Чување на Кутии

24pcs/многу Црна Празна Хартија за Пакување, Кутии за Накит Сметководствена DIY Подарок Кутија и Kraft Бонбони

DEN 720.00
DEN 684.00

Количината на стоката
Тековен


Материјал : 350gsm karft хартија, картон
Боја : црна
КОЛИЧИНА : 24 PCS/Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со себе, причина за тоа ќе биде добро за превозот.
Имаме берза на овој објект.Цената само за нашите акции,и Не ги опфаќа сите ги красат.ако сакате Подарок Ознаки за да ги красат кутии,ве Молиме контактирајте со нас.
Ние сме мода накит картички/хартија подарок кутија/шопинг кеси/налепница етикетата и да било форма цена тагови е фабрика. Ние се направи од себе. па ние може да ви понуди конкурентна цена и флексибилен дизајн како ви се допаѓа. Ние прифаќаме прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи, со најдобри цени и најдобра услуга. Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Големина:
115x70x35mm, 180x115x35mm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Дијаметар:
18cm
Број На Модел На:
1811535
Објектот Висина:
3.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Тежина:
25g
Производ Карактеристики:
Сметководствена Случаи

Слични производи

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Количина : 1440 PCS (10 ролни)Големина : SS4 (1.6 мм)Боја : Бела ОпалЗабелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треб

5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs / Многу Цена Tgas За Облека, Накит

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл

Please wait...