0
clear
  • Многу 1440pcs SS4 (1.6 мм) Рамна Назад Rhinestones,Не Hot Fix Кристал,За Накит DIY,Ноктите Уметност,на големо,Бел Опал-10098556
  • -20%
  • -20%
Многу 1440pcs SS4 (1.6 мм) Рамна Назад Rhinestones,Не Hot Fix Кристал,За Накит DIY,Ноктите Уметност,на големо,Бел Опал-10098556

Многу 1440pcs SS4 (1.6 мм) Рамна Назад Rhinestones,Не Hot Fix Кристал,За Накит DIY,Ноктите Уметност,на големо,Бел

DEN 462.24

Количината на стоката
Тековен


Количина : 1440 PCS (10 ролни)
Големина : SS4 (1.6 мм)
Боја : Бела Опал
Забелешка : Овие кристали НЕ hot fix rhinestones, ќе треба гем лепак да лепак нив на саканата површина.
Сертификат : Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери. Услуга 100% Задоволство Гаранција : 1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака) 2)100% квалитет и гаранција за квалитет. 3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours. 4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги. 5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Стакло
Големина:
SS4
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
0.16cm
Објектот Должина:
0.16cm
Објектот Тежина:
68g
Објектот Ширина:
0.16cm
Објектот Висина:
0.16cm
Производ Карактеристики:
станот назад кристал кристал
Број На Модел На:
10098556

Слични производи

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

, LTD100% Задоволство Гаранција· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни с

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Политика За Наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испо

Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање Ние обично брод од

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одг

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор кога производите беше оштетен додека

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Ви благодариме Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање...

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 1.5 mmоваа цена its100pcs ,ово

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл

· INTERNATIONAL SHIPPING : Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздухmail, без следење на број ако налози се во

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Please wait...