0
clear
  • 100pcs слатководни бисер бело јајце природа 9-13mm бисери на големо попуст лабава
  • -20%
  • -20%
100pcs слатководни бисер бело јајце природа 9-13mm бисери на големо попуст лабава

100pcs слатководни бисер бело јајце природа 9-13mm бисери на големо попуст лабава

DEN 1536.00
DEN 1306.00

Количината на стоката
Тековен


метал : слатководни бисер на природата
облик : јајце
боја : бела
големина : 9-13mm
дупка : 1.5 mm
оваа цена its100pcs ,
овој бисер имам бела црна multicolor бои

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Форма:
Круша Форма
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Пад
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
10-13mm

Слични производи

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод�

· INTERNATIONAL SHIPPING : Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздухmail, без следење на број ако налози се во �

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б�

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл�

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н�

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А�

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард �

5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs / Многу Цена Tgas За Облека, Накит

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл�

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ�

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сак�

За насНашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секо

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

Please wait...