0
clear
  • 50pcs/многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Накит Декорација
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Накит Декорација

50pcs/многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за

DEN 186.72
DEN 159.00

Количината на стоката
Тековен

50pcs/многу Занает ABS Имитација Цвет Бисери 18x19mm Нерегуларни Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за DIY Накит Декорација
1)Материјал : Бисер
2)Бои : бел бисер
3)Големина : 18x19mm
4)Количина : 50pcs/многу
5)Пакување : 50pcs/opp вреќа
6)Тежина : околу 50g/многу
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPS-от, Aramex и така натаму (Освен оддалечените области)
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SAUVOO
Бисер Форма:
Semiround
Бисер Квалитет:
ААА
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
18x19mm
Објектот Тежина:
50g/lot
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
F1520
Објектот Форма:
Половина Круг
Материјал:
бисер
Бои:
бисер бели
Големина:
18x19mm
Тежина:
50g/многу
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Пакет:
50pcs/opp вреќа
Тип:
flatback бисери
дизајн:
користете монистра бисери
Функција:
бисери за декорација
Употреба:
бисери за изработка на накит

Слични производи

За насНашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секо

· INTERNATIONAL SHIPPING : Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздухmail, без следење на број ако налози се во �

5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs / Многу Цена Tgas За Облека, Накит

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да г

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го �

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Име : DIY Насликани Срцето Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 5x14x16mmТежина : Ок

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Висок Квалитет на Црна СТП Leatherette Накит Екранот Лента Хривнија&Алка Носителот Случаи 10x10x2cmОпис Хривнија

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард �

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го �

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Опис На ПроизводотЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКАМетал : сребро позлатенКамен : ЦиркониумpavÃÃÂÂ'ƒÃ�

Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сак�

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А�

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Повратни информации н�

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa* Материјал : Кристално Стакл�

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г�

Ви благодариме Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање...

Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни емејл Ви благодариме! Ако вашата нарачка це

Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ние ќе се обидеме потруд�

Please wait...