0
clear
  • 100PCS/Многу Кристал Монистра 5601 Квадратен Облик на Коцка 8x8MM 18 Боја Позлата AAA9 8x8MM
  • -20%
  • -20%
100PCS/Многу Кристал Монистра 5601 Квадратен Облик на Коцка 8x8MM 18 Боја Позлата AAA9 8x8MM

100PCS/Многу Кристал Монистра 5601 Квадратен Облик на Коцка 8x8MM 18 Боја Позлата AAA9 8x8MM

DEN 512.64
DEN 415.00

Количината на стоката
Тековен


Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Монистра Коцка Форма 30 Fa
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 8x8mm
* Обликот : на Коцка Форма 30faceted
* Боја : crystal/светлина siam/топаз/jonqui/apuamme/светлина sapphire/olivine/џет/к.шампањ/s.шампањ..
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..
Општи знаења

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
StreBelle
Објектот Тежина:
normal
Објектот Форма:
Принцезата Форма
Број На Модел На:
AAA9
Материјал:
Стакло
Обликот:
фенси коцка
квалитет:
ААА
Количина:
100pcs
is_customized:
Yes
Големина:
8x8mm

Слични производи

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сак

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор кога производите беше оштетен додека

Материјал : Цинк легураоблик : мушка капиголемина на : 5.3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 н

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200 Ако не сте

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одг

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

, LTD100% Задоволство Гаранција· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни с

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМод

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Please wait...