0
clear
  • 2x3cm Розова Хартија Ознаки Облека Висат 500Pcs/Многу Црно Здолниште Хартија Ознаки Свадба За Пакување Jewellry Сапун Подарок Кутии H0274
  • -20%
  • -20%
2x3cm Розова Хартија Ознаки Облека Висат 500Pcs/Многу Црно Здолниште Хартија Ознаки Свадба За Пакување Jewellry Сапун Подарок Кутии H0274

2x3cm Розова Хартија Ознаки Облека Висат 500Pcs/Многу Црно Здолниште Хартија Ознаки Свадба За Пакување Jewellry

DEN 1176.00

Количината на стоката
Тековен

5cm Мал Подарок Kraft Хартија Ознаки Херт Љубовник Свадба Подарок Кутии 500 Pcs/Многу Цена Tgas За Облека, Накит Хартија Картичка H0273
. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) 4. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно.37" ( картички се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање) Шема : Црно Здолниште Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Kraft Хартија Накит Екранот Картички
Објектот Висина:
3.5inch
Број На Модел На:
H0274
Големина:
2x3cm / 1.37x1.37''
боја:
Пинк
qutity:
500pcs/многу
користат за:
Хартиените Ознаки Во Пакување , Цена Тагови Мали
Usefor:
Цената За Облека , Цена Тагови За Jewellry
Повод:
Цена Тагови Со Низа , Цена Тагови За Накит Хартија
Тип:
Цена Тагови За Облека , Хартија Ознаки Рачно Изработени
Стил:
Кафена Хартиена Накит Картичка , Цена Тагови За Прстени
Моден:
Kraft Хартија Ознаки Етикетата на направи , Пакување, Налепници Хартија
Обичај:
/Хартиени Ознаки Обичај Обичај Цена Тагови За Накит

Слични производи

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сак

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

, LTD100% Задоволство Гаранција· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни с

Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање Ние обично брод од

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми ЗлатоГолемина : околу 3,5 mm широк, 1m

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8мм,8*10мм,8*12mm,10*12mm,10*14mm,12*16mm,13*18mm,15*20mm,18*25 MMКонверзија : 1 ин

Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Please wait...