0
clear
  • Томас Циркони Отвори Љубов Јазол DIY Мушка Одговара TS Нараквица, Сребро Позлатен Европската Карма Накит за Подарок за Жените TS KB139
  • -20%
  • -20%
Томас Циркони Отвори Љубов Јазол DIY Мушка Одговара TS Нараквица, Сребро Позлатен Европската Карма Накит за Подарок за Жените TS KB139

Томас Циркони Отвори Љубов Јазол DIY Мушка Одговара TS Нараквица, Сребро Позлатен Европската Карма Накит за

DEN 172.80
DEN 130.00

Количината на стоката
Тековен

Опис На Производот
ЦИРКОНОТ ОТВОРИ МУШКА
Метал : сребро позлатен
Камен : Циркониум-pavÃÃÂÂ'ƒÃÂÂÂ'ÃÂÂ'©
Големина на : ca. 1.1 cm
Дупка ширина : прибл. 0.45 cm

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2.7g
Број На Модел На:
TS KB139
Бренд Име:
hemiston
Објектот Дијаметар:
1.0CM - 1.1CM
Надворешниот Дијаметар:
approx. 1.1cm

Слични производи

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Caboch

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо МонистраProuducts деталиМатеријал : акриликГолемина : 4*7mmОбл

Ви благодариме Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање...

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не пону

За насНашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секо

Дијаметар : 18 MMОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммКоличина : 1pcsПакет : OPP Кеси as default Кутии и други п

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов

Количина : 8 mm 100pcsБоја : многу боиПоради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку ch

* Бесплатна испоракасамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Тоа г

86 / многупарчиња / многуБесплатен Превозот! 60*53 MM Легура / Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на

, LTD100% Задоволство Гаранција· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни с

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Природни Спирала Школка Монистра, SeashellГолемина : околу 11~16mm широка, 17~22mm долго, 9~11mm дебели, дупка : 1mm; за 50p

5x8mmбоја : сребро.99 / многупарчиња / многуOMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок то

Материјал : Сина, Тиркизна МонистраГолемина на : 6*8 / 10*8 / 10*12 / 10*14 / 13*18 / 18*25 / 20*30 / 30*40 MMКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Стакло Семе Мониста, Транс Бои Lustered, Круг,Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 4500pcs / фунти.

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Име : DIY Насликани Срцето Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 5x14x16mmТежина : Ок

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе б

Please wait...