0
clear
  • Мотоцикл Voltmeter Штекер Одговара За Харли Suzuki Хонда, Јамаха ... АТВ Брод Автомобил Морски
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Voltmeter Штекер Одговара За Харли Suzuki Хонда, Јамаха ... АТВ Брод Автомобил Морски

Мотоцикл Voltmeter Штекер Одговара За Харли Suzuki Хонда, Јамаха ... АТВ Брод Автомобил Морски

DEN 456.00
DEN 433.00

Количината на стоката
Тековен

Мотоцикл Voltmeter Штекер Одговара За Харли Suzuki Хонда, Јамаха .. АТВ Брод Автомобил Морски Црна Најлон Тело,црвена дигитален LED дисплеј Влезен Напон : DC 12 V~24 V Напонски Мерен Опсег : DC 6 V~33 V Важат за повеќето мотоцикл,АТВ,брод,автомобил или морски Инструкции : не се вклучени Компактен пренослив дизајн,Voltmeter штекер Флеш планината Реално време следење на батеријата напон Водоотпорна,dustproof,shockproof Изградена-во осигурач,со анти-обратна & краток спој заштита за Да се обезбеди батеријата во нормалниот оперативен напон,заштита на батеријата и моторот Пакет се Вклучени : 1x Мотор LED voltmeter socket

Детални карактеристики

Објектот Висина:
1.06inch
Објектот Дијаметар:
1.42inch
Објектот Ширина:
1.42inch
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Име На Модел:
MR159
Објектот Должина:
1.42inch
Специјални Функции:
Компактен пренослив дизајн,Voltmeter штекер Флеш планината
Објектот Тежина:
0.09kg
Материјал Тип:
Најлон

Слични производи

Попуст ќе биде даден многу наскоро Можете да го купите директно со кликнување на платформа Таа има пате

Водоотпорен Индуктивен Tachometer Час Метар За Сите Бензински Мотор, Морски,Мотоцикл,моторни санки,АТВ РЛHM012

За Враќање и Наплата1 & Јавен празник исклучени Можете да го купите директно со кликнување на платформа..

Ние сме професионални производител на час метар tachometer батеријата индикатор.Resettable водоотпорен LCD бензин

Дигитални Resettable Нема Моќ Бара Индуктивен Час Метар За Бензин Мотор Морски Мотоцикл моторни санки АТВОп

Ние сме професионални производител на час метар tachometer батеријата индикатор.безжична час метарhourmeterВиб

Напон : AC 110250 VАко ви треба DC 650 V, ве молиме оставете порака кога ќе го купитеRunleader се горди да го претстави

Водоотпорен Индуктивен Tachometer Час Метар За Сите Бензински Мотор, Морски,Мотоцикл,моторни санки,АТВ РЛHM012

Ние сме професионални производител на час метар tachometer батеријата индикатор.Resettable водоотпорен LCD бензин

Попуст продажни промоции ќе се одржи нерегуларни на платформа На час метар покажува вкупно часови акум

Дигитални Resettable Нема Моќ Бара Индуктивен Час Метар За Бензин Мотор Морски Мотоцикл моторни санки АТВОп

Нашата цел е задоволството на клиентите Доколку купите повеќе од едно парче во исто време, можете да изб

48mm Мотоцикл Аглеста Издувните Пригушувач Вметнете Одбивни Крајот Може да DB Убиец Silencer Пригушувач лакто

Батеријата индикатор работи за Оловокиселина батеријата, што се користи за камион, RV Е, Голф количка или

Зелена и жолта светлина е во ред Во светот Превозот(Освен некои земји) Предмети генерално се испраќаат н

Можете исто така да изберете локација за подигнување или ТНТ,тоа само треба 35 дена да ја прими стоката.И

Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација Можете да го купите директно со кликнување на платформ

Водоотпорен Индуктивен Tachometer Час Метар За Сите Бензински Мотор, Морски,Мотоцикл,моторни санки,АТВ РЛHM012

& Јавен празник исклучени Точноста на мерењето е 10 RPM Од друга страна,вашата повратна информација може д

Бензински мотор бара одржување во право време, па како да се гаранција за добра изведба Сите вратени пре

Нашата цел е задоволството на клиентите.Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI005 Мини LED Батеријата Ин

Количина : Еден Пар(Лево и Право) Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Лево и Право Fitmen

Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест Сите вратени предмети мора да биде в

Бесплатен Превозот!!Ние сме професионални производител на час метар tachometer батеријата индикатор.Resettable в

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM018 R Дигитални Resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето

За Купување1 Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекај

Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници Ако ви требаат информации во однапред

но pls имајте на ум дека Увозните давачки,даноци,и полначи се на купувачот одговорност.Нашата цел е да бид

овие трошоци се купувачот одговорност Таа има патент во Кина Ние го прифатат плаќање преку Alipay Ако сте т

Please wait...