0
clear
  • WDF061M 2M должина хидро трансфер печатење Ширина 50cm аква печати филм
  • -20%
  • -20%
WDF061M 2M должина хидро трансфер печатење Ширина 50cm аква печати филм

WDF061M 2M должина хидро трансфер печатење Ширина 50cm аква печати филм

DEN 432.00
DEN 281.00

Количината на стоката
Тековен

Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во . ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети.
карбонски влакна вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Специјални Функции:
pva филм
Бренд Име:
iWDF
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
2m
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
На 0,4 kg
Пакување големина:
63X40X40cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
is_customized:
Yes

Слични производи

Fitment : За Kawasaki Z900 2017Состојба : 100% Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : Силика Гел со супер силен 3 M®

Како за вашиот бесплатни примероци?Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производите

Материјал : Гума Ви благодариме.Fitment : За SUZUKI GSXR600 19922003 GSXR 750 19962003 GSXR 1000 20002002 GSX1400За SUZUKI RF400 GK78 A RF600 RF900За SUZUKI T

Дали имате MOQ?Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот Можете да

TAOTOP TSAS002 0 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,·4 R / А6 големина или други големина (3Р,13 X18" и

Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : зелена / сребрена / црвена / црна / сина / gold / портокал Објектот е лес

Повеќе Резервоарот Подлога Налепница Кликнете : Ова е Резервоар Подлога Заштитник Дизајниран за да ги з

Хидро Графички Филм Цртани TSCY798 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПримен

Хидро Трансфер Печатење Цртан филм TSCY799 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење Фил

Најдобра Попродажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни со

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Благодарам мн

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни м

7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хром Црна Dial Часовникот За Харли Планирам Cruiser FLУниверзална 7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хро

ПрименаНашите УслугиНашите Предности Висок Квалитет : Нашите филмови доби 99% позитивни повратните инфо

5m X10m Кловн Филм Трансфер Печатење Filmr Хидрографски Филм Вода Tranfer ПечатењеАко ви се допаѓаат моделите шт

Фотографијата е само препорака, специфична големина на вистинските преовладуваат Eflective филм скулптура

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина

Лесно да се соберат и расклопување Тоа е погоден за повеќето мотоцикли, мотоцикли или скутери...

Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизај

Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации

Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и м

НИ 8 / парче НАС 12.19 / пар НИ 13.99 / парче НАС 53.99 / парче НАС 75.99 / пар НИ 6.83 / пар НИ 59.99 / парче НАС 28.99 / п

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на ваши

Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : зелена / сребрена / црвена / црна / сина / gold / портокал Објектот е лес

Мотоцикл налепници Анти лизга резервоарот подлога 3 MНа дот по нашите производи се исфрлени, тоа може да

Хидро Печатење Филм Цртани TSCY713 0.5 M * 20М Течни Слика Хидро Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПр

Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци6 Најдобра Попродажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Тра

Please wait...