0
clear
  • WDF502 2M должина аква трансфер печатење Ширина 50cm вода трансфер печатење филм
  • -20%
  • -20%
WDF502 2M должина аква трансфер печатење Ширина 50cm вода трансфер печатење филм

WDF502 2M должина аква трансфер печатење Ширина 50cm вода трансфер печатење филм

DEN 432.00
DEN 410.00

Количината на стоката
Тековен

Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.
карбонски влакна вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Ширина:
0.5m
Специјални Функции:
pva филм
Објектот Должина:
2m
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.4kg
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
На 0,4 kg
Пакување големина:
63X40X40cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
is_customized:
Yes

Слични производи

Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : зелена / сребрена / црвена / црна / сина / gold / портокал Објектот е лес

Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,ние никогаш нема да го продаде својот член на кралск

Лесно да се соберат и расклопување Тоа е погоден за повеќето мотоцикли, мотоцикли или скутери...

Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Нега

Фотографијата е само препорака, специфична големина на вистинските преовладуваат Eflective филм скулптура

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керам

Мотоцикл налепници Анти лизга резервоарот подлога 3 MНа дот по нашите производи се исфрлени, тоа може да

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни м

5m X10m Кловн Филм Трансфер Печатење Filmr Хидрографски Филм Вода Tranfer ПечатењеАко ви се допаѓаат моделите шт

Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци6 Најдобра Попродажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Тра

Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T / T или L / C такви традиционалните ме

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада,

Хидро Трансфер Печатење Цртан филм TSCY799 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење Фил

Над 3000+ стандардни обрасци се достапни,вклучувајќи јаглерод влакна,метална четка,маскирна,дрво жито,ка

Опис на производот Нови За KAWASAKI Z1000 2016 2017 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник 100% Сосема Нов Fitment : З

ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ

Материјал : Гума Ви благодариме.Fitment : За SUZUKI GSXR600 19922003 GSXR 750 19962003 GSXR 1000 20002002 GSX1400За SUZUKI RF400 GK78 A RF600 RF900За SUZUKI T

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите Штом ќе доб

TAOTOP TSAS002 0 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,·4 R / А6 големина или други големина (3Р,13 X18" и

Повеќе Резервоарот Подлога Налепница Кликнете : Ова е Резервоар Подлога Заштитник Дизајниран за да ги з

Please wait...