0
clear
  • WDF055 2M должина hydrographics вода трансфер печатење Ширина 50cm аква печати филм
  • -20%
  • -20%
WDF055 2M должина hydrographics вода трансфер печатење Ширина 50cm аква печати филм

WDF055 2M должина hydrographics вода трансфер печатење Ширина 50cm аква печати филм

DEN 432.00
DEN 410.00

Количината на стоката
Тековен


карбонски влакна вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1.
Се тркалаат големина : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Ширина:
0.5m
Специјални Функции:
pva филм
Објектот Должина:
2m
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.4kg
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
На 0,4 kg
Пакување големина:
63X40X40cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
is_customized:
Yes

Слични производи

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите Штом ќе доб

Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : зелена / сребрена / црвена / црна / сина / gold / портокал Објектот е лес

големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот прода

Фотографијата е само препорака, специфична големина на вистинските преовладуваат Eflective филм скулптура

Опис на производот Нови За KAWASAKI Z1000 2016 2017 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник 100% Сосема Нов Fitment : З

Бесплатен превозот CSBK004 0.6 m*20м Празно вода трансфер печатење филм за инкџет печатач, Празно Хидрографск

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина

7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хром Црна Dial Часовникот За Харли Планирам Cruiser FLУниверзална 7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хро

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада,

Лесно да се соберат и расклопување Тоа е погоден за повеќето мотоцикли, мотоцикли или скутери Доаѓаат с

Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации

Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозо

TAOTOP TSAS002 0 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,·4 R / А6 големина или други големина (3Р,13 X18" и

AM0029923Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хром Бели Бирање ЧасовникБоја : Х

Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и м

Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрогра

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,ние никогаш нема да го продаде својот член на кралск

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направен од високо qulity Стерео Гума(предна страна) и налепница

Опис на производот Бесплатен превозот За Јамаха MT10 МТ10 / FZ10 FZ10 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитни

Материјал : Гума Ви благодариме.Fitment : За SUZUKI GSXR600 19922003 GSXR 750 19962003 GSXR 1000 20002002 GSX1400За SUZUKI RF400 GK78 A RF600 RF900За SUZUKI T

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керам

ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ

Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение Може ли да се добие вашиот примероци на

Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T / T или L / C такви традиционалните ме

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на ваши

5 инчи во мерењето Гаранција & Одржување Ние нудиме 1месец слободна замена Меѓутоа, купувачот треба да би

Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Нега

Please wait...