0
clear
  • WDF10810-1 2M должина хидрографски трансфер печатење филм Ширина 50cm хидро графички филм
  • -20%
  • -20%
WDF10810-1 2M должина хидрографски трансфер печатење филм Ширина 50cm хидро графички филм

WDF10810-1 2M должина хидрографски трансфер печатење филм Ширина 50cm хидро графички филм

DEN 432.00
DEN 281.00

Количината на стоката
Тековен


големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
Се тркалаат големина : 1 квадратен метар на едно време во слободни.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
карбонски влакна вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Ширина:
0.5m
Специјални Функции:
pva филм
Објектот Должина:
2m
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.4kg
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
На 0,4 kg
Пакување големина:
63X40X40cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
is_customized:
Yes

Слични производи

Материјал : Гума Ви благодариме.Fitment : За SUZUKI GSXR600 19922003 GSXR 750 19962003 GSXR 1000 20002002 GSX1400За SUZUKI RF400 GK78 A RF600 RF900За SUZUKI T

Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации

5m X10m Кловн Филм Трансфер Печатење Filmr Хидрографски Филм Вода Tranfer ПечатењеАко ви се допаѓаат моделите шт

НИ 8 / парче НАС 12.19 / пар НИ 13.99 / парче НАС 53.99 / парче НАС 75.99 / пар НИ 6.83 / пар НИ 59.99 / парче НАС 28.99 / п

Мотоцикл налепници Анти лизга резервоарот подлога 3 MНа дот по нашите производи се исфрлени, тоа може да

Она што е MOQ?Нормално е MOQ 10 квадратни метри.големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во ва

Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Нега

Хидро Графички Филм Цртани TSCY798 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПримен

Хидро Печатење Филм Цртани TSCY713 0.5 M * 20М Течни Слика Хидро Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПр

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направен од високо qulity Стерео Гума(предна страна) и налепница

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада,

Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и м

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на ваши

Фотографијата е само препорака, специфична големина на вистинските преовладуваат Eflective филм скулптура

AM0029923Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хром Бели Бирање ЧасовникБоја : Х

Како за вашиот бесплатни примероци?Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производите

Лесно да се соберат и расклопување Тоа е погоден за повеќето мотоцикли, мотоцикли или скутери Доаѓаат с

Please wait...